Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Neviete si vybrať správny kameň?

Vyberte si krištáľ, asi najznámejší kameň medzi polodrahokamami. Je bezfarebný až priesvitne mliečnobiely kameň, ktorý nájdeme v náleziskách ako Alpy, Brazília, Ural, Madagaskar, USA – Arkansas, Nemecko. Astrologické znamenia, ktoré majú s týmto kameňom súvis sú Lev, Ryby, Kozorožec, ale pre jeho univerzálne účinky, je vhodný pre každého.

V tomto článku sa pozrieme na jeho účinky a vlastnosti.

Krištáľ je najuniverzálnejší polodrahokam. Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše.

Aké má krištáľ vlastnosti?

Krištáľ nás nabíja neustále novou energiou. Prehlbuje našu intuíciu a meditáciu. Všade na svete je cenený ako meditačný kameň. Je silný ochranný kameň, takže ho môžete nosiť aj ako talizman. Jeho neodmysliteľné miesto je aj spálňa, pretože, keď položíme krištáľ k posteli, vnáša jasno do našich snov. Môžete ho dať kľudne aj pod vankúš.

V miestach geopatogénnych zón Vám ich krištáľ dokáže zneškodniť, ako aj záporné žiarenia, ktoré je dôležité z času na čas očistiť.

Je to ideálny kameň do domácnosti alebo do kancelárie, kde spraví svoju prácu a vy budete mať z toho úžitok. V takomto priestore sa Vám bude oveľa lepšie pracovať pretože Vám krásne zharomizuje priestor a doplní ho pozitívnou energiu s ktorou sa človek cíti dobre a vyrovnane.

A čo liečebné účinky?

Krištál je kameň s najširším rozsahom liečebných účinkov.

Krištáľ je kameň s najširším rozsahom liečebných účinkov. Keďže vyrovnáva, čistí a chráni našu auru, čím nás nabíja novou vitalitou mali by sme ho nosiť stále pri sebe. Prikladaním na postihnuté miesta mierni bolesti.

Krištáľ sa používal na zastavenie krvácania. Napríklad pri poruche rovnováhy a závratoch pomáha prikladanie krištáľu na šiestu čakru. Tento zázračný kameň zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Používa sa pri riešení akéhokoľvek problému.

Tak prečo si nevybrať práve krištáľ? Je to veľmi univerzálny kameň, ktorým nič nepokazíte, práve naopak.