Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Očista – PARACLEANSE / Trigelm/

Nezdravé stravovanie, stresy, málo pohybu a negatívne emócie nám spôsobujú prekyslenie organizmu. Prekyslený organizmus sa stáva živnou pôdou pre vírusy, baktérie a aj pre parazity,  spôsobujúce rôzne ochorenia, ktoré nám znepríjemňujú život.

Tak ako sa človek čistí zvonku, tak by mal čistiť svoje telo aj zvnútra, pretože  čistota organizmu je základom dobrého  zdravia. 
Dôležité, aby sme sa rozhodli spraviť niečo pre svoje zdravie.

Konzumujeme veľa  a pritom sme podvyživení. To je  jednou z príčin,  prečo nemá naše telo, aj napriek pravidelnej strave, dostatok živín.

Aby naše telo dokázalo vstrebať a využiť všetky živiny, ktoré sa dostávajú do organizmu mali by sme ho pravidelne čistiť aj zvnútra. Dôležité, aby sme si vyčistili orgány, tráviaci trakt, črevá  aj klky, aby sa  potrava lepšie vstrebávala a prinášala nám živiny, ktoré naše telo potrebuje na to, aby bolo zdravé.  Veľa  problémov  v našom tele je  spôsobených  parazitmi a túto skutočnosť si uvedomuje veľmi málo ľudí.

Parazity sa častokrát zamieňajú s rôznymi nádormi, cystami  a veľakrát aj s  rakovinou. Vo veľa prípadoch by stačilo len nasadiť očistný program a nádor alebo cysta  by sa stratili, pretože  v niektorých prípadoch ide o zhluk parazitov.

My Vám ponúkame očistnú kúru,  ktorá by sa mala vykonať preventívne aspoň dvakrát do roka.

Táto očistná kúra obsahuje:

– Čaj  z byliniek zo Sibírii s názvom Prírodná podporaAminaj Em/, ktorý nám dobre prečistí pečeň a žlčník. Čaj sa pije ako pomocný produkt k antiparazitnej kúre

 Paracleanse /TRIGELM/ je  trojfázový antiparazitný program v  trvaní 16 dní, kde  bylinka vratič dáva tomuto prípravku  čaro, lebo  nám prekrví a povzbudí  peristaltiku čriev a postará sa o zabitie vajíčok a oslabenie pásomníc, ktoré sa  potom vylúčia  stolicou von.

Každá formula  má svoje opodstatnenie:

  1. Formula  aktivuje v organizme naše orgány ako pečeň, žlčník a povzbudí peristaltiku čriev
  2. Fromula vyháňa von všetko, čo tam nepatrí
  3. Formula čistí klky a všetko to, čo treba dočistiť (reverzná reakcia hnačky) zabezpečí obnovu mikroflóry čriev a zaistiť zníženie antiparazitického pozadia, aby nedošlo k toxickému účinku na organizmus a zároveň boli zničené zvyšky parazitov, ktoré sa nachádzajú v ťažko dostupných miestach žlčových ciest.


Oproti chemickým protiparazitným prípravkom je Paracleanse výnimočný v tom, že nepoškodzuje pečeň a neprekysľuje organizmus, tak ako chemické antiparazitné kúry. Táto chémia nám spôsobí  to, že  síce zabije parazity, ale tie ostávajú veľakrát v tele a ťažko sa ich potom zbavujeme.  Takéto parazity  sa v tele rozkladajú, vypúšťajú neurotoxíny, ktoré nám potom  pôsobia na mozog  a veľa ľuďom spôsobujú depresie.  Veľakrát umŕtvené parazity  upchajú aj cievy a vznikajú z toho ďalšie zdravotné problémy

 Lymfosan Defense /Lymfosan E/  – biologicky aktívny na očistu krvi, lymfy, pankreasu, moč. mechúra, ľadvín, pľúc

Čistí lymfu a krv od vajíčok a rozmnožených baktérií, vírusov, disbakterióz a infekcií, má žlčopudný a močopudný účinok – pri chronických ochoreniach tráviaceho a urologického systému. Vyháňa  parazitov aj z tela, ktorí sú mimo tráviaceho traktu/ motolice  zo srdca či mozgu, vlásovce z pľúc, svalovce,  či iné z kože, bradavíc, či nádorov, atď.

Očistný antiparazitý  program užívame jeden mesiac

 Čaj Aminaj Em, Trigelm, Lymfosan E

– ráno začíname s čajom Aminaj Em, ktorý si dáme buď 15 minút pred raňajkami alebo potom po raňajkách.

– Paracleanse podľa návodu,ktorý dostanete vytlačený k produktu.

Po využívaní Trigelmu po 16. dňoch, pokračujeme v užívaní čajuPrírodná očista /Aminaj Em/ (tie máme na 30 dní).

Pridáme užívanie aj Lymfosan Defense/Lymfosanu E/  po dobu 14 dní ráno. Lymfosan Defense/Lymfosanu E/obsahuje vratič a má tento protiparazitný a protizápalový účinok.  Ako reverzná reakcia sa  môže vyskytnúť zhoršenie pleti.

– večer si dáme buď znova Lymfosan E alebo vieme si na večer dávať aj  Lymfosan bazový- základný, (acido bifido), čo nám  pomôže obnoviť mikroflóru v našich črevách.

Kúra sa môže opakovať  aj  trikrát za sebou alebo s 2 týždňovou prestávkou

Po splne (odliv) – nasadiť Paracleanse

Pri nove – (príliv)- nasadiť Lymfosan