Guatemalská bábika

Magická Guatemalská bábika pre život bez strachu

Ani si možno neuvedomujete silu každodenného strachu, ktorý riadi naše životy, ale práve strach je tým podstatným bodom, ktorý určuje naše rozhodnutia a pomáha voliť cestu. Guatemalská bábika je práve to, čo dokáže zmeniť silu strachu každého z nás.

Pôvod Guatemalskej bábiky siaha do dávnych čias amerických indiánov ešte pred vstupom Španielov na toto územie. Ide o ručne vyrábanú bábiku z kúskov bavlneného textilu a papiera, v pestrých guatemalských farbách. Keďže sa jedná o skutočne ručnú výrobu, každá bábika je iná a jedinečná.

To je práve aj jej zmyslom. Každý z nás je jedinečný a pre tento svet špecifický.

Má Vaše dieťa problém so spánkom a často sa budí?

Podľa dávnej tradície je práve Guatemalská bábika tou správnou kamarátkou, ktorú je vhodné pred spaním zobrať do ruky, podeliť sa s ňou o svoje tajné priania a dať si ju pod vankúš. Sila tejto ručne robenej bábiky dokáže vtiahnuť všetky nočné mory k sebe a tak zabezpečiť dieťaťu pokojný spánok. Rovnako to platí aj pri nás, dospelých.

Je až neuveriteľné, ako práve vypovedanie tajných prianí malej bábike dokáže zmeniť naše dni. Pritiahnuť množstvo pozitívneho do nášho života a dodať nám energiu na plnenie možno nepredstaviteľných cieľov.
Nedovoľme strachu, aby mohol rozhodovať za nás. Doprajme si slobodu a voľnosť vo vlastných rozhodnutiach, bez nadvlády strachu a tmavých tieňov, ktoré môžu meniť naše životy.

V prípade otázok, alebo nejasností pri výbere Guatemalskej bábiky som Vám plne k dispozícii.

Mgr. Eva Tesaříkova – konzultant
t.č. 0902 891 888
mailová adresa: obchod@ezonatur.sk

  Filtre
  Done
   Aktívne filtre
   Filtrovať podľa kategórie
   Filtrovať podľa výrobcu
    Filtrovať podľa ceny

    Min cena:

    Max cena: