Esenciálne oleje

Čuch je jedným z najkrajších zmyslov pomáhajúci vyvolávať spomienky, ale aj nájsť cestu vpred. Prírodné esenciálne oleje sú práve cestou, ako prebudiť v každom z nás ten správny smer. Na chvíľu stíšime zvuky sveta okolo nás a ponoríme sa do omamných vôní esenciálnych olejov posilňujúcich vnímanie seba samého, povzbudzujúcich prirodzenú imunitu a rovnako aj nájdenie tej pravej symbiózy medzi telesnom a duševnom nášho života.
Vitajte na stránke výberu tých najlepších esenciálnych olejov.

V ponuke nášho e-shopu nájdete dve značky esenciálnych olejov. Prečo práve Bewit a doTERRA?

V oboch prípadoch výrobcov sa jedná o 100% prírodné esenciálne oleje bez akýchkoľvek pridaných chemických látok, čím spĺňajú najprísnejšie laboratórne kritéria a zaručujú skutočné účinky.
Tieto oleje totiž nie sú niečím zázračným, ale sú cestou na promenádu krásnou aromaterapiou, vďaka ktorej každý z nás dokáže objaviť svoje najkrajšie časti.

Žiadna súčasť aromaterapie Vám nepomôže stať sa iným človek. Dokáže ale nájsť cestu k vnímaniu samého seba, osvetliť zmysel toho, čo v tomto danom období prežívate. Pomocou esencii dokáže každý z nás objaviť krásy svojho vnútra a zrazu zistí, že sa cíti lepšie, jeho zdravotný stav je v mnohonásobne lepšej kondícii ako si myslel a dokonca objaví množstvo prirodzených schopností, ktoré v každodennom strese nie sme schopní ani vnímať.
Otvorte svoje vnútro samému seba a namiesto problémov, stresu a nenávisti pomôžte sebe samému nájsť to najkrajšie zo seba samého. Život a vlastne každý deň je plný krásnych momentov, krásnych farieb a vôní. Je iba na nás samom, ako si ich dokážeme pripustiť k sebe a dokázať ich vnímať.

V prípade otázok s výberom toho správneho esenciálneho oleja som Vám plne k dispozícii a môžete ma kontaktovať.

Mgr. Eva Tesaříkova – konzultant
t.č. 0902 891 888
mailová adresa: obchod@ezonatur.sk

Filtre
Done