Sviečky a Svietniky

Od pradávnych čias sú sviečky spojené s každodenným fungovaním človeka a to nie náhodou. Ich sila sa neprejavuje iba vo vytváraní romantickej nálady, alebo v prípade vonných sviečok vytváraní príjemnej vône v domácnosti. V základe ide o oveľa hlbší zmysel, ktorý si možno priamo ani neuvedomujeme, ale podvedome sme s ním spätí. Sviečka má totiž silný základ v mystickom živote.

Či už sa jedná o magické sviečky, sviečky používané pri obradoch a rôznych rituáloch, alebo archanjelské, sila energie vnorená do nich dokáže nepredstaviteľné zázraky.

Silu myšlienok pri meditácii dokážeme ľahko pretvoriť do reality. Naše túžby po zdraví, vyrovnaní sa s problémami, alebo zbavení sa stresu a negatívnej energie dokážeme formou plameňa sviečky dostať na tú správnu cestu. Je iba na nás, nakoľko dokážeme splynúť s plameňom a pustiť ho do nášho každodenného života. Nakoľko sa oddáme sile plameňa a odovzdáme mu naše najtajnejšie želanie. Práve plameň sviečok ho dokáže zmeniť na skutočnú realizu nášho bytia.

Filtre
Done