Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Čo neviete o šungite

Čierny  šungit je  prírodný filter, ktorý má schopnosť aktivovať štruktúru vody a mení ju na biologicky aktívnu. Takáto voda pomáha pri liečbe rôznych zápalových ochorení, zlepšuje hojenie jaziev, atopických ekzémov.

Taktiež posilňuje imunitu pri vírusových ochoreniach, zlepšuje hybnosť kĺbov. Je tiež vhodná pri ochoreniach látkovej výmeny.

Šungitová drvina je vhodná na prípravu šungitovej vody, kde šungit absorbuje látky, ktoré sa vo vode nachádzajú.

Nájdeme v nej ťažké kovy, ropné produkty, fenoly, pesticídy ale pohlcuje aj vírusy, od zárodkov plesní, odstraňuje z vody kal, príchute i zápach baktérie.

Vodu Vám obohatí stopovými prvkami ako aj mení jej energeticko-informačnú štruktúru.

Nakoľko voda, ktorú pijeme preniká do každej bunky nášho tela je jej kvalita dôležitejšia ako kvalita potravín.

Okrem šungitovej drviny máme v ponuke aj náramky a prívesky zo šungituktoré majú nielen osobitý vzhľad ale aj liečivé a harmonizačné účinky.

Pomáhajú ošetriť poškodené biopole človeka, doplňujú životnú energiu, posilňujú organizmus, a negatívnych emócií.

Pravidelné nosenie šperkov zo šungitu pôsobí ako doplnok liečby štítnej žľazy alebo napríklad aj syndrómu chronickej únavy.

Harmonizáciu prostredia v ktorom sa pohybujete Vám zase zabezpečiašungitové pyramídy, kocky a guľe, ktoré máme v ponuke v rôznych veľkostiach. Ak ich umiestnite napríklad pred počítač či televíziu, tak Vás ochránia proti pôsobeniu elektrosmogu.

Pyramída musí byť vždy orientovaná podľa svetových strán. Umiestňovať ju priamo pod posteľ sa neodporúča.

Okruh pôsobenia pyramídy s dĺžkou základne 5 cm je minimálne 5 metrov. Odporúča sa raz za mesiac spraviť energetickú očistu pyramídy. Opláchnete pyramídu pod tečúcou vodou a vystaviť ju na čerstvý vzduch a slnečné žiarenie na cca 1 hodinu.

Pyramídu si môžete dať tiež do džbánu s vodou na veľkosť 4×4 cm alebo 5×5 cm sa odporúča 2až 3 litre vody. Vodu je prijeme po 48 až 72 hodinách. Takáto nabitá voda sa odporúča piť 3 x denne po 100 až 150 g, bez ohľadu na to kedy konzumujete potravu.

Šungitová voda zlepšuje celkový stav organizmu, odstraňuje nervové napätie a človek pociťuje príliv energie.

Šungit tiež neutralizuje geopatogénne zóny ak ho umiestnite na miesto, kde je problém. Tak isto máme v ponuke aj šungitové doštičky, ktoré Vás zase ochránia pred vyžarovaním mobilných zariadení.

Šungit môžete použiť aj na energeticky očisťuje kamene a šperky.

Ošetrenie pleti: ktorá sa takto čistí, napína, drobné vrásky sa vyhladzujú, miznú uhry a vredy a taktiež alergické vyrážky.

Ošetrenie vlasov: vlasy strácajú sa lupiny a zlepšuje sa výrazne kvalita vlasov.

Výplach a kloktanie: teplá šungitová voda je výborná na výplach a kloktanie pri bolestiach v krku, ústnej dutine, nose, pri paradentóze, nachladnutiu, bakteriálnych a vírusových ochoreniach.

Šungitové kúpele: pôsobia na telo blahodarne, odstraňujú stres, harmonizujú organizmus, normalizujú spánok. Už po prvom kúpeli sa na tele hoja drobné trhlinky, ranky a po opakovaných kúpeľoch sa môže upraviť aj lúpajúca koža, ekzémy, plesne a alergie.