EZONATUR

Ezonatur.sk je internetový obchod zameraný na sortiment produktov z oblasti ezoteriky a alternatívnej medicíny. Nájdete u nás výživové doplnky, prírodnú kozmetiku, šungit a šungitové produkty, rôzne druhy sviečok, telové sviečky, soli do kúpeľa, vykurovadlá a príslušenstvo.

Neprehliadnuteľnou súčasťou našej ponuky sú aj mandaly, polodrahokamy  a produkty z polodrahokamov.

Pre dokonalé uvoľnenie a harmóniu zmyslov dávame do pozornosti kvalitné esenciálne oleje.

Alternatívna medicína

Harmonické spolužitie s prírodou je dokonalou cestou ako objaviť najväčšie krásy tohto sveta a dosiahnuť bezproblémové fungovanie svojho tela. Nejedná sa iba o užívanie určitých produktov. V tomto prípade ide o životný štýl, kedy si vážite život, dokážete vnímať svoje telo a nájsť symbiózu s prírodou.

Alternatívna medicína je iba výsledkom načúvania prírody s výsledkami, ktoré vo viacerých prípadoch sú preberané aj do klasickej medicíny.

Čo získate v Ezonatur

Prírodné produkty ponúkané našim internetovým obchodom sú vyberané veľmi precízne na základe overenej kvality a viacerých osobných skúseností.

Príroda a spolužitie s ňou sa stalo našim hlavným životným cieľom. Vďaka tomuto sme získali obrovský prehľad a množstvo skúseností, ktoré teraz dokážeme odovzdať našim klientom.

V prípade, ak si neviete vybrať vhodný prírodný produkt pre svoje telo, neváhajte nás kontaktovať pomocou online chatu, alebo prostredníctvom iných kontaktov uvedených v časti kontakt.

Sme plne k dispozícii a radi sa podelíme o všetky naše poznatky a skúsenosti z oblasti alternatívnej medicíny, aby sme spoločne dokázali pomôcť každému v ceste ku kvalitnejšiemu, zdravšiemu životu a sebaobjaveniu.

Pre našich zákazníkov a záujemcov o alternatívnu medicínu je možnosť nás navštíviť na Dúhovej 5 v Slovenkskom Grobe 90026. Na tomto mieste je možnosť osobného odberu online objednávok po telefonickom dohovore a rovnako aj osobná konzultácia pri výbere vhodných produktov pre skvalitnenie zdravia.

Registráciou v našom e-shope získate automaticky 2% zľavu na všetky prírodné produkty z našej ponuky.

Ezonatur je tu iba pre Vás, pre krájší a plnohodnotnejší život.