Parfémy

Parfémy sú ako krásne farby tohto sveta. Sivý a pochmúrny deň je rovnako smutný, ako deň bez vône. Bez krásne vône, ktorá dokáže vyvolať spomienky, krásne pocity radosti a uvoľnenia.

Jedinečnosť nami ponúkaných parfémov spočíva v ich pôvode a zložení. Prvotné tóny vôní sa uvoľnia a vyprchajú do pár minút. Následne zostane opojné telo parfému, ktoré sa rozvíja v kombinácii s prirodzenou vôňou tela a dokáže fantasticky doplniť osobnosť každého z nás.

Nie náhodou nájdete v našej ponuke parfémy podľa znamenia. Ich jedinečnosť je postavená na dokonalom vystihnutí typológie človeka. Každý človek je jedinečný a pritom má spoločné črty spájajúce celok v jeden krásny vesmír. Rovnako aj vône, ktoré obsahujú tieto parfémy, prepájajú vlastnosti znamenia. V kombinácii s pokožkou dotvárajú dokonalosť každého z nás. Takto vzniká jedna prekrásna a špecifická vôňa jedinečná pre každého jednotlivca.

Objavte tú najvhodnejšiu vôňu pre seba, alebo svojich blízkych a doprajte si jeden z najkrajších darčekov každý deň.

Ak by ste mali problém s výberom najvhodnejšieho parfému, rada poradím a podelím sa s množstvom skúseností pri výbere tej pravej vône.

Mgr. Eva Tesaříkova – konzultant
t.č. 0902 891 888
mailová adresa: obchod@ezonatur.sk

38 Products

Filtre
Done