Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

POZOR!- KARMA SA NEDÁ VYČISTIŤ…

POZOR!- KARMA SA NEDÁ VYČISTIŤ…

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sa vám nedarí vo vzťahoch a iní majú krásny harmonický vzťah? Alebo prečo  hľadáte istoty v partnerovi, v majetkoch alebo vo vzťahu, ktorý už dávno nefunguje a neviete sa  pohnúť z miesta a z neho vystúpiť?

Alebo máte problémy s otcom, mužmi alebo financiami a prečo je to tak?

Z každej strany človek počuje slovo ,, karma,,  a ,, karma,, vás dobehne a podobné formulácie,  ale viete ako to celé funguje?

Existujú isté čísla, ktoré nám vypovedajú práve o týchto problémoch, teda o našej karme….

a čo je to karma?.. asi  už dobre tušíte, že karma je problém. Dôležité je:

  1. keď za prvé o ňom viete, čiže viete ho pomenovať a uvedomiť si ho ako sa konkrétne Vám v živote  prejavuje..

2. a za druhé, keď viete odkiaľ pramení a pochopíte, prečo ho máte práve vy…

Takto sa dá zistiť:

…na čo si dávať v živote pozor, aby ste zbytočne nepadli do problémov, ktorým by ste sa vedeli  vedome vyhnúť a dávať si na tú konkrétnu vec lepší pozor….

Karma je teda problém…

…. a keď o ňom neviete, tak sa človek môže  celý život  motať  len v jednom kruhu a vôbec nechápe, prečo sa mu deje, čo sa mu deje a nevie z toho  celého vystúpiť von a za veľa vecí viní seba alebo aj svoje okolie…

Ak by sme sa mali pozrieť bližšie na karmu, tak ide o dlh z minulých životov, či už tomu veríte alebo nie.  Najčastejšie ho zdedíte alebo teda preberiete po svojich rodičoch, či starých rodičoch, ktorí tento problém tiež mali a  riešili. alebo ho nepreberiete… a potom?

V prípade, že ste tento problém zdedili..

… tak stačí, ak pochopíte ako  funguje  vo vašom konkrétnom živote a dávate si pozor, aby ste sa zbytočne vlastnou vinou nedostávali do problémov navyše. -Viete ako s tým celým máte už pracovať.

 Na druhej strane existuje aj takzvaná ,,neprebratá karma,, alebo aj karma, ktorej ste sa síce o deň vyhli svojim narodením, ale lieta nad vami a čaká na príležitosť…

 A pamätajte, že karma sa naozaj vyčistiť nedá.. ak máte karmu vo svojom dátume narodenia, tak si neviete tento dátum narodenia počas vášho života predsa vymeniť😊.

 Karma sa všeobecne spláca tým, že ju prežívate v tomto živote v podobe rôznych

,, problémov,, ktoré vám život priniesol a ešte len prinesie.., ale je na vás, či chcete vedieť o nich viac a sa na nich pozrieť a pripraviť vedome, alebo čakať nečinne a nechápať prečo to tak deje…

Ži vedome  a pochop,  čo ti chce tvoj dátum narodenia povedať prečo máš práve ten konkrétny dátum narodenia a na čo ťa chce tvoj dátum narodenia vlastne upozorniť😊… …a ja ti s tým  rada pomôžem a  poradím…