Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Vitamama to pravé pre Vaše ratolesti

Tak isto ako pre dospelým, tak aj pre deti omega-3 mastné kyseliny plnia veľmi dôležitú funkciu v našich organizmoch.

Vyskytujú sa predovšetkým v tučných morských rybách. Omega-3 mastné kyseliny  naše telo nevie vytvoriť samé. A tak myslime na ich neustály prísun. Najnovšie výskumy ukazujú, že väčšina populácie má nedostatok omega-3 mastných kyselín. Ich prísun by sme mali zvýšiť najmä z dôvodu, že majú priaznivý vplyv na zníženie hustoty krvi – bránia zhlukovaniu krvných doštičiek vedúcich k mozgovej mŕtvici. Ich užívanie Vám zabezpečí správnu hladinu cholesterolu a správnu činnosť mozgu – zlepšujú koncentráciu a pamäť.

Omega-3 mastné kyseliny podporujú normálny stav zraku, keďže majú veľmi priaznivý účinok na sietnicu oka.

Omega-3 mastné kyseliny ako poznáme ich tvorí kyselia eikozapentaénová (EPA) a dokozahexaénová (DHA). Pre ľudský organizmus sú tieto dve mastné kyseliny absolútne nevyhnutné a ich nedostatok vedie k degenerácii tela v mnohých smeroch. 

A čo spôsobuje ich nedostatok?

Nedodstatok Omega 3 mastných kyselín sa môže prejaviť zvýšenou únavou, suchou pokožkou, zhoršenou pamäťou či koncentráciou, lámaním nechtov a vlasov či zápchou, zmena nálad, ale môže sa objavovať aj depresia. Nedostatok môže spôsobiť aj zhoršenú schopnosť učiť sa.

Predstavujeme Vám jedinečný komplex omega-3 mastných kyselín a vitamínov obsiahnutých v týchto zlatých kapsuliach v tvare rybky.

V čom sú pre naše ratolesti prospešné?

Podporujú mozgové funkcie a funkcie zraku, napomáhajú normálnemu vstrebávanie vápnika a fosforu. Správne fungovanie imunitného systému zabezpečí Vaším deťom správny rast a rozvoj.

Čo všetko sa skrýva v zlatej rybke?

Obsahuje ľanový olej, mastné kyseliny pochádzajúce z rybieho tuku a vit. A, E a D³.

A ako tieto rybičky podávať?

Veľkáči zvládnu kapsulku zapiť vodou a pre menšie detičky odstráňte chvostík kapsule samé vypijú náplň. Ako alternatíva sa dá obsah kapsule pridať aj do jedla.

Omega-3 mastné kyseliny pre zdravie Vašich detí nájdete u nás v ponuke na našej stránke ezonatur.sk