Zinzino

Spoločný menovateľ medzi civilizačnými ochoreniami sú zápaly v tele.

Konzumácia priemyslovo spracovaných potravín spôsobuje nerovnováhu medzi omega 6 a omega 3 mastnými kyselinami, čo vedie k chronickým zápalom v tele. Konzumujeme mnoho omega 6 a málo omega 3.

Omega 6 MK pôsobia prozápalovo a omega 3 MK protizápalovo. Správny pomer omega 6 a omega 3 je 3:1. Takýto pomer a nižší zastavuje chronické zápaly v tele. Priemerný Európan pri súčasnom spôsobe stravovania má pomer 15:1 a vyšší

Ako ste na tom Vy?

Otestujte sa a zistite svoj pomer omega 6 : omega 3

BalanceTest je užívateľsky jednoduchý, ale vysoko kvalifikovaný test z kvapky suchej, ktorý meria obsah omega 3 v bunkách a pomer omega 6 a omega 3 mastných kyselín v tele.

Zaujímate sa o normálne funkcie mozgu, normálne funkcie srdca a správne  fungovanie imunitného systému? Sledujte náš blog, kde sa venujeme aj výživovým doplnkom od spoločnosti Zinzino vďaka ktorým dokážete navrátiť telu prirodzenú rovnováhu.

V prípade záujmu o konzultáciu, alebo objednanie tovaru nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefónu: +421 902 891 888

Objednávky produktov spoločnosti Zinzino je možné zrealizovať na https://www.zinzino.com/2005802425

  Filtre
  Done
  • 60.00 

   VitaminD Test je dôverný, laboratórne analyzovaný test suchej kvapky krvi, ktorý odhalí aktuálny stav a pomôže prispôsobiť nutričné potreby vitamínu D. Je rýchly a jednoduchý a výsledok stavu vitamínu D je zosumarizovaný v ľahko pochopiteľnej grafike.

   Vykonaním testu získate prehľad o svojich hladinách vitamínu D a dostanete prispôsobené odporúčania o tom, ako sa dá dostať do rúk alebo zlepšiť svoje hladiny. Test sa odporúča vykonať každých 120 dní, aby ste mohli sledovať svoj stav a prispôsobiť svoj príjem a životný štýl podľa sezónnych variácií.

  • 16.00 

   ZinoShine+ je jedinečný potravinový doplnok obsahujúci vitamín D3 a širokospektrálny horčík. Špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá tak, aby podporila váš imunitný systém , znižovala únavu a vyčerpanie a podporovala správne fungovanie vašich svalov, kostí, a zubov. To, koľko vitamínu D potrebujete, je individuálne a závisí od vášho veku, životného štýlu, miesta, kde žijete a miere vystavenia slnečnému žiareniu. Preto boli tieto tablety vytvorené tak, aby vám pomohli prispôsobiť váš príjem tohto vitamínu vašim individuálnym potrebám počas celého roka a celého vášho života.

   Obsah: 60 tabliet

  • 79.00 

   Prémiová zmes obsahujúca morské mikroriasy, s vysokým obsahom EPA, DHA, SDA + GLA, polyfenolov z olivového oleja, echiového oleja a vitamínu D3.  BalanceOil Vegan pomáha chrániť bunky pred hrdzavením (oxidáciou) a upravuje pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín v tele, čím podporuje správnu funkciu mozgu, srdca a imunitného systému.

  • 59.00 

   AquaX je prelomový objav vedy skúmajúcej omega-3 kyseliny. Ide o formu oleja BalanceOil s obsahom jedinečného prírodného emulgátora Aquacelle, ktorý rozpúšťa BalanceOil vo vode. Výrazne sa tým zlepšuje chuť, konzistencia a v mnohých prípadoch aj vstrebávanie omega-3 kyselín.

  • 72.00 

   Výnimočná a inovatívna zmes, ktorá využíva olej R.E.V.O.O, poskytuje silnú zásobu polyfenolov a niekoľkých fytonutrientov. To je dôvod, prečo BalanceOil + Premium umožňuje efektívnejšie a účinnejšie vstrebávanie a ochranu krvných lipidov ako kedykoľvek predtým; bezpečne zvyšujte svoje hladiny Omega-3, upravujte pomer Omega-6: 3 a vytvárajte priaznivé hladiny pre váš cholesterol, srdce a pre mozog.

  • 22.00 

   BalanceOil+ je vyvážený čisto prírodný polyfenolový potravinový doplnok s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínu D3. Bezpečne upravuje a udržiava úrovne EPA + DHA a rovnováhu omega-6:3 vo vašom tele a zároveň chráni vaše bunky pred oxidáciou. Obsahuje prémiovú zmes olejov získaných z divožijúcich ulovených malých rýb a extra panenského olivového oleja zo skorého zberu.

   Obsah: 300 ml

   Potravinový doplnok

  • 47.00 

   BalanceOil+ je vyvážený čisto prírodný polyfenolový potravinový doplnok s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín a vitamínu D3. Bezpečne upravuje a udržiava úrovne EPA + DHA a rovnováhu omega-6:3 vo vašom tele a zároveň chráni vaše bunky pred oxidáciou. Obsahuje prémiovú zmes olejov získaných z divožijúcich ulovených malých rýb a extra panenského olivového oleja zo skorého zberu.

   Obsah: 300 ml

   Potravinový doplnok

  • 51.00 

   Výživa novej generácie. Tento ultra čistý, molekulárne testovaný polyfenolový doplnok stravy bezpečne upravuje a udržiava rovnováhu omega-6 a omega-3 mastných kyselín, pričom chráni bunky pred oxidáciou a podporuje správnu funkciu mozgu, srdca a imunitného systému.

   Obsah: 60 softgelov v samostatných blistroch na zabezpečenie optimálnej čerstvosti.

   Potravinový doplnok

  • 59.00 

   Protect+ je výlučne prírodný potravinový doplnok, ktorý podporuje váš imunitný systém, aby ste sa cítili dobre a ostali ste zdraví. Obsahuje účinné vegánske vitamíny D3 a C, ktoré prispievajú k lepšej imunite, a vysoko účinné, klinicky overené 1-3, 1-6 beta glukány. Protect+ má najlepší účinok pri dennom užívaní, pretože dôležité vrodené imunitné bunky sa obnovujú každé 1–2 dni a na to, aby účinne fungovali, sa potrebujú pripraviť.

   Obsah: 60 kapsúl

   Potravinový doplnok

  • 80.00 

   Skin Sérum na tvár a pokožku krku s 24-hodinovým účinkom redukuje jemné náznaky vrások a vrásky. Má omladzujúci účinok, pretože obnovuje medzibunkový matrix, posilňuje ťahovú silu pokožky a jej pružnosť.

  • 117.00 

   Zinzino BalanceTest je jednoduchý auto-test na analýzu mastných kyselín v kapilárnej krvi získanej z končeka prsta pomocou metódy zaschnutej kvapky krvi (DBS). Pri analýze mastných kyselín je vedecky dokázané, že metóda DBS je rovnako presná ako vzorka krvi zo žily. Vyžaduje len niekoľko kvapiek krvi z končeka prsta na filtračnom papieri Whatman® a trvá menej ako minútu.

  • 29.00 

   Produkt Viva+ je úplne prírodný doplnok výživy určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvýšenie pocitu pohody. Podporuje zdravý nervový systém a funkčnosť mozgu, prispieva k obmedzeniu vyčerpania a únavy.

   Viva+ je kombináciou affronu®, štandardizovaného a patentovaného extraktu čistých, vysokokvalitných blizien šafranu (Crocus sativus L) zo Španielska a komplexu vitamínu B z pohánky, horčíka z morskej vody, jódu a vitamínu C z aceroly.

   Obsah: 60 tabliet, čistá hmotnosť 18 g.

   Potravinový doplnok

  • 42.00 

   Xtend+ je pokrokový vegánsky, výlučne prírodný výživový doplnok na podporu imunity, ktorý dokonale dopĺňa produkty BalanceOil a ZinoBiotic. Vyvinutý bol na podporu prirodzeného imunitného systému. Obsahuje micro- a fytonutrienty vrátane 22 základných vitamínov a minerálov, ako aj purifikované 1-3, 1-6 beta glukány z pekárskeho droždia.

   Obsah: 60 kapsúl, celková čistá hmotnosť 45 g

   Potravinový doplnok

  • 33.00 

   ZinoBiotic+ je zmes 8 prírodných diétnych druhov vlákniny na mieru. Tieto druhy vlákniny sa rozkladajú v hrubom čreve, kde podporujú rast zdravých baktérií. ZinoBiotic+ pomáha znižovať náhly nárast cukru v krvi po jedle a udržiavať správnu hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje veľké množstvo funkcií zdravých čriev.

  • 69.00 

   ZinoGene+ je prevratná inovácia potravinových doplnkov. Vedecký prelom založený na komplexnom zložení fukoidanov, prírodného polysacharidu z morskej riasy, polyfenolov, vitamínu C a zinku, ktoré podporujú syntézu DNA1 a bunkové delenie2. V procese starnutia dochádza k nahromadeniu dysfunkčných buniek a poklesu regenerácie. Rýchlosť, ktorou sa to deje, ovplyvňuje obsah živín v našej strave. Preto sme vyvinuli ZinoGene+.

   Obsah: 30 tabliet

   Potravinový doplnok