Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Zápaly v tele a ich riešenie?

Čo spôsobuje zápaly a ako sa dá telu pomôcť nájsť prirodzenú rovnováhu?

Zaujíma Vás prečo tak enormným spôsobom narástol za posledné desaťročia počet ľudí so zdravotnými problémami?

Odkiaľ sa zrazu vzali tzv. „Civilizačné choroby“ ktoré trápia našu imunitu, cievy, srdce, mozog, kĺby a postihujú nás najrôznejšími neduhmi? Sú to vôbec choroby alebo je problém niekde úplne inde?

Toto sú presne otázky, ktoré rieši každý z nás. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a poznatkom z medzinárodne overených inštitúcii si vieme v tejto dobe relevantne odpovedať. Dlho sme hľadali rovnováhu v tele, symbiózu tela s prírodou, až sme sa dopátrali k spoločnosti Zinzino. Ich produkty napomáhajú dosiahnutiu rovnováhy v tele, posilňujú funkcie mozgu, srdca a zároveň posilňujú imunitný systém. Bezpečne a efektívne zvyšuje hladinu EPA a DHA v tele a pomáhajú vyváženiu optimálneho pomeru Omega-6 /Omega-3 mastných kyselín a zvyšujú hladiny polyfenolov. Chránia tak krvné lipidy pred oxidatívnym stresom. Prispievajú k normálnej funkcii zraku, optimálnej hladine triglyceridov v krvi, k stabilnému krvnému tlaku a k vyváženej hladine vápnika v krvi. Zároveň tieto výživové doplnky prospievajú kostiam, napomáhajú zdravej funkcii svalov, zdravým zubom a zdravému deleniu buniek, čo dokáže zabrániť vzniku množstva chorôb.

Nie je to žiadne tajomstvo, jedná sa iba o pochopenie samotnej prírody a jej fungovania.

Dovoľme prírode splynúť s nami.

Z ponuky spoločnosti Zinzino aktuálne vyberáme BalanceOil, ktorý je unikátnou zmesou omega 3(EPA, DHA), polyfenolov a prírodného vitamínu D3.

Zinzino BalanceOil je synergická zmes vysoko kvalitného rybieho oleja, bohatá na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA so špeciálne vybraným extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom polyfenolov. BalanceOil bezpečne upravuje a udržuje hladinu mastných kyselín EPA a DHA a správny pomer mastných kyselín Omega-6 : omega-3 v tele. BalanceOil podporuje normálnu funkciu mozku, srdca  a imunitného systému.

Zaujíma Vás fungovanie a rýchlosť nástupu účinkov pri produktoch Zinzino? Odpovede na množstvo otázok nájdete práve u doktora Prof. Paula Claytona, ktorý v nasledujúcom videu poskytuje veľa odpovedí. Odkaz na video

Pokiaľ Vás zaujíma téma obnovenie zdravia, vitality a trvalo udržateľnej rovnováhy a ochrany pred „civilizačnými chorobami“, príďte si vypočuť krátku prednášku s faktami a sami sa presvedčiť, ako jednoduchým a hlavne „merateľným spôsobom“ sa môžete dozvedieť ako na tom sme a o dostupnej ceste nápravy pre každého, ktorá je podložená najnovšími vedeckými výskumami a osvedčená skúsenosťami ľudí všetkých vekových kategórií.