Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Bojujete aj vy so stresom? Máme pre Vás riešenie.

Naše telo neustále vystavujeme mnohým vonkajším podnetom, ktoré vyžaduje aktívnu reakciu na zmenu. Adekvátna a včasná reakcia celého tela zaručuje úspech, stabilitu a bezpečnosť. Pokiaľ chcete rýchlo zvládnuť emočný stres a mať zdroj potrebnej životnej energie, mali by sme telu poskytnúť potrebné živiny. Máme pre Vás riešenie…

Z našich ruských a veľmi účinných produktov SIBERIAN WELLNESS vyberáme skvelý produkt RELAX BOX. Tento komplex je Vašou spoľahlivou ochrannou proti stresu, zabezpečí Vám aj dobrý spánok a skvelú náladu.

K celkovej harmónii Vášho tela je dôležitá aj dobrá nálada , ale aj zdravé sebavedomie pretože pozitívny prístup Vám pomôže ľahko zvládnuť akékoľvek úlohy a vyriešiť aj tie najťažšie situácie.

DOVOĽME PRÍRODE, ABY NÁM POMOHLA

Komplex obsahuje hlavný minerál pokoja a tým je horčík. Tento minerál má upokojujúci účinok a zlepšuje kvalitu nočného spánku.Je aktívnym účastníkom všetkých nervových procesov. Pomáha Vám pokojne reagovať na vonkajšie podnety bez živých emočných reakcií. Toto je kľúč k správnemu rozhodovaniu aj v najnáročnejších situáciách.

Hypercian v extrakte z ľubovníka bodkovaného pomáha zvládnuť vaše emočné reakcie pretože má mierne antidepresívne účinky. Stabilizuje tiež účinnosť duševných procesov, zlepšuje náladu a priaznivo pôsobí na emočnú rovnováhu.

Nájdeme tu aj extrakty z celého komplexu antistresových rastlín ako múčenka alebo valeriána lekárska, ktoré pomáhajú zlepšiť kvalitu nočného spánku, znížiť pocit úzkosti a pomáha uvoľniť svaly. Rastlinné bioflavonoidy, extrakt z hlohu a šišiaka bajkalského pomáhajú harmonizovať emócie znižujú zvýšený pocit úzkosti. Majú tiež schopnosť zmierniť nervové vzrušenie a zároveň udržujú koncentráciu a výkon.

A PRE KOHO JE RELAX BOX VHODNÝ ?

Pre všetkých, ktorí sú vystavení vysokému nervovému stresu, či už v práci alebo v osobnom živote. Taktiež pre tých, ktorý chcú zvýšiť odolnosť voči stresu a pomáha ako výborná prevencia proti nespavosti. Stres Vám už nezničí život.

Oboznámte sa aj s ostatnými našimi produktami zo série Daily box .

Tip pre Vás: IMMUNO Box – podporte si svoju imunitu