Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Ťažké kovy v organizme: Ako sa ich zbavíme?

Veľa ľudí ani nenapadne, že ich telo môže obsahovať ťažké kovy. Až sa objavia   nečakané zdravotné problémy…….ľudia začnú pátrať po príčine.

Znečistenie v našom 21 storočí je už bohužiaľ  také samozrejmé, že sa už ani nezamýšľame, čo sa tým vôbec myslí. Väčšina z nás si predstaví výfukové plyny z automobilov, psie exkrementy na detskom pieskovisku, alebo plastové fľaše v riekach a lesoch.

Ale čo ťažké kovy?

Toxické ťažké kovy sú  husté kovy alebo polokovy, ktoré nájdeme všade okolo nás. A to ani nemusíme žiť niekde vo veľkomeste.

K najnebezpečnejším ťažkým kovom zaraďujeme ortuť, olovo, arzén a kadmium. No ani meď alebo striebro nie sú nejaké neviniatka.

Veľa ľudí ani nevie, že prejavy intoxikácie môžu spôsobovať kožné prejavy, alergie, kŕčové žily, alebo únavu. Najčastejšie to je ale strata samo regeneračných a detoxikačných procesov, ktoré majú priamy súvis s imunitou a metabolizmom. 

Ako sa prejavuje prítomnosť ťažkých kovov v tele?

Prítomnosť ťažkých kovov v krvi sa prejavuje napr. oslabenou imunitou, hormonálnymi poruchami, alergickými reakciami. Ťažké kovy podporujú tvorbu plesní, oxidatívneho stresu, majú vplyv na autoimunitné reakcie a choroby. Okrem spomenutého, vplývajú aj na svaly, šľachy, psychiku, nervy, krv a cievy.


Okruh chorôb je naozaj široký. Ide o tzv. idiopatické choroby, to znamená choroby, ktorých pôvod – príčinu nepoznáme. Nevieme, prečo ich máme a ani ako ich presne liečiť. Môžeme spomenúť napr. migrény, rôzne druhy rakoviny, chronickú únavu.

Úplne sa im vyhnúť nevieme. Môžeme začať používať prírodnú kozmetiku, nejesť potraviny z konzervy, sledovať vitamínové a športové doplnky, či neobsahujú tieto látky. Ťažké kovy sa nachádzajú v amalgánových plombách, aj v čistiacich prostriedkoch pre domácnosť. Skôr by sme sa mali orientovať na ich odstránenie z organizmu – toto je omnoho dôležitejšie.

Čo Vám ponúkame?

Na odstránenie ťažkých kovov z nášho organizmu máme riešenie pomocou známej prírodnej horniny s názvom Zeolit ​​CLINOPTIOLITE,  ktorá dokáže čistiť telo od toxínov a ťažkých kovov.

Ide o silný viazač toxických látok z nášho organizmu. Toxické látky vedia spôsobiť veľké problémy a výrazne brzdiť regeneráciu našich orgánov na bunkovej úrovní

Ako to funguje?

Výnimočnosť je vo veľkosti zeolitu, ktorý obsahuje tento produkt.  Jeho vysokonegatívny náboj dokáže pritiahnuť a odviezť z organizmu všetky ťažké kovy a toxické látky, ktoré nám škodia.  Nás  jedinečný produkt CLEAN SLATE využíva Zeolit ​​upravený do tekutej formy. Zeolit ​​je považovaný za najúčinnejšiu prírodnú formu, ktorá dokáže uvoľniť a naviazať toxíny z nášho organizmu. Dáva telu šancu odstrániť nebezpečné odpadové látky. Produkt je v jedinečnej forme kvapiek a naši zákazníci s ním majú veľmi dobré skúsenosti.

Pripájame aj Odkaz na video

Tip pre Vás: Ponúkame u nás aj analýzu zdravotného stavu kvantovým rezonančným analyzátorom, kde okrem iných parametrov vieme zmerať, koľko a aké ťažké kovy sa nachádzajú vo vašom organizme.