Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Neviete si poradiť s bolesťou kĺbov, krížov alebo svalov ?

Akýkoľvek produkt  je funkčný len do takej miery, do akej prináša sľúbený výsledok. Rovnako to platí o výživových doplnkoch a kozmetike, ktoré nájdete v našej ponuke. Určite ste sa stretli s produktom, ktorý napriek vysokej cene nesplnil vaše očakávania a niekedy naopak, lacný produkt ich splnil nad očakávania.

Preto Vám dávame do pozornosti z našej  ponuky  SIBERIAN WELLNESS  masážny balzam s výbornými  účinkami  za rozumnú cenu.

Predstavujeme Vám produkt Uyan Nomo, ktorý pod týmto názvom ho pozná väčšina našich zákazníkov.

Nájdete ho u nás už vo vylepšenej formule pod názvom  Flex Rub Basic. Ide o obohatenú formulu o ďalšie účinné zložky, ktoré naši zákazníci určite ocenia.

Ako Vám náš produkt môže pomôcť?

Keď sa pozrieme  na zloženie našich produktov, zistíte, že nie je nič prekvapivé na tom, že si ich obľúbilo veľa ľudí. V zložení tohto produktu nájdeme jedľovú smolu, jedľový olej a gáfor. Používali sa už v Ázii dávno používali okrem iného aj pre svoje dezinfekčné a regeneračné účinky. Bežne sa používali  na bolesti kĺbov a svalov, čo sú problémy, ktoré aj naši zákazníci často opisujú ako tie, na ktoré im pomohol krém Uyan Nomo. Organická síra a chondroitín, ktoré balzam obsahuje, urýchľujú metabolické procesy v pokožke, upokojujú a dodávajú pocit pohodlia. Dnes už vieme, že jeden z dôvodov prečo pomáhajú tieto zložky na spomenuté problémy je, že uvoľňujú stuhnuté a preťažené svalstvo.

Tiež znižujú zápaly a tým bolesti kĺbov. Nezanedbateľné miesto, kde ho vieme použiť je aj pri artritíde a reumatizme.

Avšak, treba dodať, že bolesťou sa Vás organizmus snaží upozorniť, kde sa nachádza problém. Ak ide o bolesť, ktorá sa neustále vracia treba vyživovať organizmus zvnútra a tým odstrániť samotnú príčinu bolesti.

A s čím ho je vhodné kombinovať masážny balzam?

Zákazníci pri objednávke tohto produktu majú dobré skúsenosti, keď ho kombinujú s  produktom Synchrovitals VI, ktorý obsahuje  glukosamín hydrochlorid, chondroitín sulfát a bylinné extrakty z kôry vŕby bielej, túžobník a šípky. Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu chrupavky