Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Jedinečná chaga (Čaga)

Čaga je jednou z najznámejších liečivých húb v Rusku. Nazýva sa aj brezová huba, pretože sa najčastejšie vyskytuje na živých brezách vo forme nepravidelne tvarovaných čiernych výrastkov.

Dlho sa používa chaga na prevenciu a liečbu mnohých chorôb vrátane rakoviny a od polovice minulého storočia sa začalo s jej aktívnym štúdiom. Tieto výťažky z húb skutočne zvyšujú obranné reakcie organizmu. Taktiež aktivujú metabolizmus v mozgovom tkanive a pri vnútornej a lokálnej aplikácii pôsobia protizápalovo. Tiež sa zistilo, že sú schopné spomaliť rast alebo dokonca úplne zničiť mnohé nádorové formácie.  Extrakt z čagy môže mať pozitívny vplyv na imunitu: tým, že podporuje tvorbu cytokínov (špecializovaných proteínov, ktoré regulujú imunitný systém), čaga stimuluje biele krvinky, ktoré sa podieľajú v boji proti škodlivým baktériám alebo vírusom.

VÝHODY ŠŤAVY BUNIEK CHAGA

Zdravé telo, zdravý duch
  • Jedinečná UTM technológia umožňuje zachovať vitálne látky obsiahnuté v bunke v pôvodnej forme.
  • Zložky bunkovej miazgy sú obsiahnuté v biodostupnej forme pre telo.
  • Z jedného balenia môžete pripraviť 5 litrov nápoja, čo vystačí na 30 dní používania.
  • Čaga zozbieraná v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jeho najbohatšie zloženie májú na svedomí drsné podmienky prežitia a čistota vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu akumulovať veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré pozitívne ovplyvňujú ľudské zdravie.
  • Obsah biologicky aktívnych zložiek v surovinách sa prísne kontroluje. Potvrdzuje to aj akreditované laboratórium spoločnosti, ktoré využíva moderné výskumné metódy a zariadenia
  • Neprítomnosť škodlivých látok ako sú rádionuklidy, toxické látky a ťažké kovy potvrdzuje Certifikát kvality a bezpečnosti produktu.

Pomocou Artlife Cellular Chaga Juice si môžete byť istí kvalitou a bezpečnosťou produktu.

Vybrať si môžete z troch variant:

Chaga Cellular (extrakt z buniek Čagy) s rakytníkom a propolisom 450ml– má priaznivý vplyv na činnosť gastrointestináneho traktu, aktivujú procesy prirodzenej regenerácie.

https://ezonatur.sk/vyzivove-doplnky/chaga-cellular-extrakt-z-buniek-cagy-s-hlohom-a-extraktom-z-brezovych-listov-kopia/

Chaga Cellular (extrakt z buniek Čagy) s hlohom a extraktom z brezových listov 450ml – keď vás trápi okrem iného aj vysoký krvný tlak.

https://ezonatur.sk/vyzivove-doplnky/chaga-cellular/

Chaga Cellular (extrakt z buniek Čagy) s jedľou a ľubovníkom bodkovaným 450ml– priaznivo pôsobí na horné dýchacie cesty.

https://ezonatur.sk/vyzivove-doplnky/chaga-cellular-extrakt-z-buniek-cagy-s-jedlou-a-lubovnikom-bodkovanym-450ml/