Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Rytmy ZDRAVIA

Prípravok Rytmy zdravia je úplne výnimočný vitamínový a minerálny komplex. Všetky vitamíny, stopové prvky a byliny, ktoré tento produkt obsahuje sú špeciálne vybrané tak, aby spoločne pôsobili na dve rovnako dôležité zložky nášho zdravia a dobrého duševného stavu.

Vitamínový a minerálny komplex Rytmy zdravia sa skladá z dvoch vzájomne sa doplňujúcich formúl – rannej a večernej. To umožňuje zabezpečiť nielen dennú dávku vitamínov, stopových prvkov a biologicky aktívnych látok, ale aj zohľadniť charakter biologických rytmov organizmu.

Ranná formula

Ráno a dopoludnia sú obdobím najvyššej aktivity organizmu. Tak fungujú biorytmy väčšiny z nás. Využiť tento čas s čo najväčším úžitkom pomáha ranná formula Rytmov zdravia. Je to kombinovaný vitamínový a rastlinný komplex, ktorý obsahuje jednak najdôležitejšie vitamíny a tiež celú radu nepostrádateľných rastlinných látok podobných vitamínom ako beta-karotén, bioflavonoidy, fytosteroly. Všetky tieto biologicky aktívne látky potrebujeme každý deň pre optimálne fungovanie organizmu.

Súčasťou rannej formuly Rytmy zdravia sú ďalej unikátne rastlinné komponenty, ktoré napomáhajú obnoveniu celkového tonusu a práceschopnosti. Sú nimi mierne prírodné adaptogény eleuterokoku a tonizujúce látky z listov žihľavy a zeleného čaju.

Večerná formula

V súlade s prirodzenými biorytmami človeka sú večerné a nočné hodiny určené pre odpočinok a obnovu síl. Na tom, nakoľko plnohodnotný bude tento odpočinok a nakoľko efektívne dokážeme obnoviť zásoby nášho organizmu, závisí naša životná aktivita, práceschopnosť a v konečnom výsledku naše zdravie. Rytmy veľkomesta bohužiaľ veľmi často potláčajú naše vnútorné biorytmy. Tiež chronický nedostatok vitamínov a stopových prvkov neumožňuje plnohodnotnú obnovu buniek. Deň za dňom sa hromadí chronická únava a skôr, či neskôr dôjde k zrúteniu.

Večerná formula Rytmov zdravia je kombinovaný liek, ktorý zásobuje organizmus dôležitými stopovými prvky a rastlinnými látkami podobnými vitamínom, ktoré sú nevyhnutné pre obnovu buniek. Súčasťou tejto formuly je navyše špeciálny fytokomplex, ktorý má mierny upokojujúci účinok a napomáha postupnej harmonizácii nočných biorytmov.

Ranná formula- napomáha zvýšeniu aktivity,zlepšeniu celkového tonusu a práceschonosti.

Večerná formula- naladí organizmus na plnohodnotný oddych a regeneráciu síl.

Rytmy zdravia je DENNÝ KOMPLEX VITAMÍNOV, MINERÁLOV A RASTLINNÝCH BIOLOGICKY AKTÍVNYCH LÁTOK PRE HARMONIZÁCIU BIORYTMOV