Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Poznáte sviečku čierna šalvia či money? Aj takéto máme…

Sviečky sú už oddávna spojené s každodenným fungovaním človeka a to nie náhodou. Ich sila sa neprejavuje iba vo vytváraní romantickej nálady, alebo v prípade vonných sviečok vytváraní príjemnej vône v domácnosti. V základe ide o oveľa hlbší zmysel, ktorý si možno priamo ani neuvedomujeme, ale podvedome sme s ním spätí. Sviečka má totiž silný základ v mystickom živote.

Silu myšlienok pri meditácii dokážeme ľahko pretvoriť do reality. Naše túžby po zdraví, vyrovnaní sa s problémami, alebo zbavení sa stresu a negatívnej energie dokážeme formou plameňa sviečky dostať na tú správnu cestu. Je iba na nás, nakoľko dokážeme splynúť s plameňom a pustiť ho do nášho každodenného života. Nakoľko sa oddáme sile plameňa a odovzdáme mu naše najtajnejšie želanie. Práve plameň sviečok ho dokáže zmeniť na skutočnú

Aké sú naše sviečky?

Sviečky, ktoré pre Vás vyrábame ručne a s láskou sú z čistého 100 % palmového vosku. Sú čisto prírodné a každá plní svoj účel, podľa toho, načo bola vytvorená.

Sviečky nedymia a nezačmudia všetko naokolo. Prežiaria Vám Váš priestor a okrem iného Vám prečistia priestor alebo spravia svoju prácu podľa Vášho výberu, čo práve potrebujete riešiť.

Aké špeciality u nás nájdete?

U nás nájdete čistiace sviečky ako biela šalvia, čierna šalvia alebo myrha, ale aj špeciálne ako je sviečka money na pritiahnutie peňazí do Vášho života, ktorá obsahuje špeciálny olej, ktorý tento účinok ešte zosilní.

Do pozornosti dávame aj červenú sviečku proti urieknutie, ktorá sa zapaľuje, keď Vás niekto buď uriekol alebo aj preventívne, aby sme od seba odrážali negatívne energie.

Na upokojenie, harmóniu a pocit bezpečia tu máme pre Vás veľmi obľúbenú sviečku levaduľu.

Nečakajte na špeciálnu príležitosť, aby Vám sviečka rozžialila Váš domov. Vyberte si z nášho sortimentu sviečok a svietnikov a vytvorte útulnú atmosféru v celej domácnosti každý deň.

Náš tip: Odporúčame aj veľmi silné archanjelske sviečky, magické sviečky, ale nájdete u nás aj telové, čakrové alebo ušné sviečky na riešenie rôznych neduhov, ktoré Vás môžu trápiť a s nimi si ľahko poradíte.