Chaga Cellular (extrakt z buniek Čagy) s rakytníkom a propolisom 450ml

33.00 

CHAGA CELLULAR, bunková šťava čaga s rakytníkom a propolisom, 450 ml.

CHAGA CELLULAR s rakytníkom a propolisom – tráviaci trakt

Kategórie:

Popis

CHAGA CELLULAR, bunková šťava čaga s rakytníkom a propolisom, 450 ml.

CHAGA CELLULAR s rakytníkom a propolisom – tráviaci trakt

Nealkoholický nápoj – koncentrovaná šťava z buniek huby chaga, šťavy z rakytníku a z výťažku propolisu.

Zložky šťavy chaga v kombinácii s rakytníkovou šťavou a výťažkom z propolisu majú priaznivý vplyv na činnosť gastrointestinálneho traktu, aktivujú procesy prirodzenej regenerácie.

Chaga  Cellular je jedinečný produkt zo sibírskej tajgy, pripravený pomocou špeciálnej technológie UTM. Technológia UTM vyvinutá spoločnosťou Artlife umožňuje extrahovať užitočné látky zo samotného „srdca“ bunky: aktívne polysacharidové komplexy; deriváty lupánu, betulínu, pterínu, kyseliny betulínové,  triterpény, organické humínové kyseliny.

To poskytuje produktu výrazný regeneračný účinok , ktorý sa prejavuje mobilizáciou obranyschopnosti tela, podporou imunity, zvýšením antioxidačného potenciálu a priaznivým účinkom na metabolizmus.

 

Ultrazvuková transmembránová technológia (UTM) je metóda založená na účinku ultrazvuku na štruktúru rastlinnej bunky, umožňujúca uvoľňovanie najcennejších a najužitočnejších látok z nej. Hlavný rozdiel medzi chaga šťavou a bežnými extraktmi spočíva v tom, že v bunkovej šťave chaga je prítomný všetok obsah chaga buniek.

 

Účinné látky:

Účinné látky v šťave chaga majú spazmolytické, diuretické, antimikrobiálne, reparačné vlastnosti, normalizujú činnosť gastrointestinálneho traktu a črevnej mikroflóry, podporujú zotavenie jaziev žalúdočných a dvanástnikových vredov a vykazujú výrazné gastroprotektívne vlastnosti.

Rakytník sa používa na žalúdočné vredy, choroby čriev, nedostatok vitamínov a úplavicu. Plody sa používajú ako multivitamín pre nízku kyslosť, pri zápche a zlom metabolizme. Má hojivé a regeneračné vlastnosti.

Propolis má baktericídny, protiplesňový účinok a má protizápalové, biostimulačné, protinádorové, antioxidačné a analgetické vlastnosti. Je vedecky dokázané, že propolis je aktívny prostriedok, ktorý stimuluje špecifické a nešpecifické faktory imunity. Propolis stimuluje regeneráciu tkanív.

 

Výhody:

  • Unikátna technológia UTM umožňuje uchovať životne dôležité látky obsiahnuté v bunke v pôvodnej podobe.
  • Komponenty bunkovej šťavy sú obsiahnuté v biologicky najprístupnejšej forme pre telo.
  • Z jedného balenia je možné pripraviť 4,5 litra hotového nápoja, čo vystačí na jeden mesiac používania.
  • Čaga zhromaždená v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jeho najbohatšie zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu hromadiť veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť zdravie človeka.
  • Obsah biologicky aktívnych zložiek je vo vstupnej surovine prísne kontrolovaný, čo potvrdzuje akreditované laboratórium spoločnosti, ktoré využíva moderné výskumné metódy a zariadenia.
  • Absencia škodlivých látok, ako sú rádionuklidy, toxické látky a ťažké kovy, potvrdzuje certifikát kvality bezpečnosti výrobkov.

Použitie

  • Ako tonikum na fyzický a emočný stres.
  • Na prevenciu opätovných chorôb a na komplexnú terapiu gastrointestinálneho traktu.
  • Na kožné ochorenia spôsobené rôznymi zápalovými procesmi gastrointestinálneho traktu, pečene, žlčových ciest.
  • Na prevenciu zhubných nádorov.
Obsah aktívnych látok15 ml (denná dávka)Odporúčaná denná dávka (%)
Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus)13,9 mgNie je stanovená
Koncentrovaná šťava z plodov rakytníka rešetlakového (Hippophae rhamnoides)0,9 mgNie je stanovená
Výťažok z propolisu0,15 mgNie je stanovená

Odporúčané dávkovanie: 15 ml (3 odmerné lyžice) zriediť v 150 ml vody – 1 x denne a vypiť. Podľa chuti je možné pridať med, intenzita chuti závisí od pridanej vody. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), koncentrovaná šťava z plodov rakytníka rešetlakového (Hippophae rhamnoides), výťažok z propolisu, konzervačná látka (sorban draselný).

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.

Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Chaga Cellular (extrakt z buniek Čagy) s rakytníkom a propolisom 450ml

33.00