Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Hodnota čísel vo vašom živote

Numerológia je veda, ktorá nikoho o ničom nepresviedča.. Poznať bližšie čísla a ich hlbší význam nám umožní lepšie pochopiť seba a veci ktoré síce cítime, ale nevieme ich možno   pomenovať alebo si  neuvedomujeme prečo konáme tak ako konáme. Tak isto nám prezradí niečo aj o chovaní a postoji druhých ľudí voči nám a aj to ako nás vidia ostatní a ako sa vidíme my sami a prečo sa s niektorými ľudmi hneď spriatelime a niekto nám nie je sympatický už hneď na prvý pohľad.

Táto veda nám pomáha k duchovnému rozvoju ako sa  mať v živote lepšie a žiť život s väčšou ľahkosťou, pretože nám už nebudú vadiť isté veci na sebe či  druhých nakoľko pochopíme viac seba samého  a veľakrát pochopením a zmenou postoja k istým veciam u nás tak  automaticky  meníme aj svoje okolie.

S čím nám teda vie numerológia poradiť?

Vie zistiť aké sú naše dary, talenty a čo máme rozvíjať (pretože sme to dostali ako dar do života a pôjde nám to s úplnou ľahkosťou). S tým súvisí  napríklad aj výber nášho povolania, zistíme aké je naše poslanie v živote,  kam máme smerovať a kam sa prepracovať.

Pomôže pochopiť aj konanie partnera. Či je naša opora, či sa vieme na neho spoľahnúť, či sa vieme zhodnúť v názoroch, či sa k sebe hodíme a na čom vo vzťahu popracovať  a čo nám ostáva iba tolerovať a zmieriť sa s tým. Pochopíme aj  vzťahy medzi deťmi, súrodencami a členmi rodiny alebo napríklad na ktoré orgány a časti tela si máme dávať pozor, lebo ich máme slabšie a zraniteľnejšie.

Žiadny dátum narodenia nie je ani zlý, ani dobrý, či ideálny.. Každý má čísla v dátume narodenia jedinečné, lebo každý z nás je jedinečný a nemali by sme sa s nikým iným porovnávať. Každý sme tu pre niečo iné a máme iné dary a poslania, ktoré by sme mali v tomto živote naplniť a dosiahnuť.

Lepšie poznanie samého seba nám dá väčšiu naplnenosť a súznenie so sebou samým, z čoho vyplýva aj to že si veríme, vieme sa správne rozhodnúť, máme život vo vlastných rukách a to nám dáva potom aj  väčšiu odvahu a vnútornú silu. Žijeme vtedy spokojnejší život.

Odklonenie sa od seba samého, svojich darov, talentov a vnútornej sily nám spôsobila nielen výchova rodičov, ktorí mali veľakrát svoju predstavu ako máme žiť a nedovolili nám sa plne realizovať v tom, v čom sme cítili, že sme dobrí. Formoval nás aj systém v ktorom žijeme, škola, spolužiaci a celkovo okolie v ktorom sme sa pohybovali.

Toto všetko mohlo v nás vyvolať bloky, strachy a negatívne presvedčenia o sebe samých a potlačenie práve tých talentov a darov na ktoré sme zabudli a ktoré nám pripomína náš dátum narodenia. Potrebujeme v sebe opäť objaviť dar našej intuície, ktorú má každý z nás a takisto zistiť ako žiť život jednoducho a naplnene.

Čísla v dátume narodenia nepustia. Čo tam človek má, to tam má a je dobre o tom vedieť a začať to aj v živote využívať vo svoj prospech.

Veľa ale spraví pre dušu počatie, tehotenstvo a samozrejme hlavne výchova, pretože sa nám môžu počas tohto obdobia niektoré naše pozitívne dary a talenty aj potlačiť a potom ich musíme znovu objavovať a pracovať na tom, aby sme ich v sebe opäť prebudili a plne začali využívať.

V našom dátume narodenia vieme nájsť základné čísla, ktoré sú viditeľné hneď ako na dátum narodenia pozrieme.  Tieto čísla majú 100 %-nú výpovednú hodnotu. Ďalej sa tu nachádzajú aj tzv. doplnkové čísla, ku významu  ktorých sa musíme počas života dopracovať a tie nie sú hneď z dátumu zjavné, ale musia sa dopočítať. Tie majú o niečo menšiu výpovednú hodnotu ako tie základné, tak na 85-90 %.

Spočítaním všetkých čísel v dátume narodenia dostaneme naše životné číslo a to nám hovorí o našom zmysle života a našom poslaní. 

Všetko je v poriadku ak je počet rovnakých čísel tak akurát. Keď máme totiž viacnásobne rovnakých čísel v dátume narodenia, môže nám to spôsobiť problémy, pretože to vyvoláva napätie. Ide o nahromadenú energiu jedným smerom. Tak isto, keď nám aj nejaké číslo chýba, tak tú energiu toho čísla zase nemáme. V tomto prípade ju  môžeme doplniť, tak že ak ju potrebujeme, budeme robiť dôležité činnosti v tie dni, aké nám číslo chýba. Môžeme mať aj izolované čísla a tie nám zase zoslabujú potenciál  daného čísla.

Prečo je dobré objaviť svoje talenty?

Pretože je škoda nevyužiť ,,dar,, s ktorým sme sem prišli, potenciál v čom sme naozaj dobrí a možno si to sami veľakrát ani neuvedomujeme…

Objaviť to, čo nám ide samo od ruky a nemyslieť na to, prečo známemu niečo ide samo a my to tak dobre nevieme a ticho mu závidieť a vnútorne sa zožierať s touto myšlienkou. Objavom nášho talentu zistíme, čo nám robí naozaj radosť, pre čo máme žiť a čo nás nabíja energiou až sa nám chce ,,lietať,,.

Objavením takýchto činností strácame pojem o čase, neskutočne nás napĺňajú a keď ich dokážeme premeniť aj na našu vysnívanú prácu, tak máme vyhraté.

Objav svoj talent, ktorý mohol byť počas života aj potlačený a začni na ňom pracovať a rozvíjať ho! Sprav z neho silnú stránku a profituj z toho:)

A prečo by ste mali poznať aj svoje slabé stránky?

Z čísel je dôležité zistiť aj naše slabé stránky a takisto je dobré o nich vedieť preto,  aby sme nestrácali čas niečím čo nám nikdy nepôjde, nemáme na to talent, teda čísla, a len by sme sa narobili a výsledok žiadny. Toto celé by nás len  oberalo o energiu.  

Život je príliš krátky na to, aby sme sa zaoberali niečím na čo nemáme a z čoho by bola iba drina a strata drahocenného času a energie. .Iba by nás to brzdilo v našom živote, ktorý by sme si mali vychutnať plnými dúškami a duchovne v ňom rásť. Preto sme sem prišli.

Základný rozbor osobnosti| Ezonatur – Váš svet zdraviahttps://ezonatur.sk/sluzby/zakladny-rozbor-osobnosti/