Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Ako som sa dostala k numerológií…

Dlho som sa zamýšľala nad tým, že prečo niekomu fungujú vzťahy úplne bez problémov a niekomu vzťahy vôbec nevychádzajú. Mali ste niekedy pocit, že musíte ostať vo vzťahu aj keď vám úplne nevyhovoval partner, nevedeli ste prečo v tom vzťahu vlastne ostávate, alebo ste sa rozišli s partnerom a znovu vás to k sebe ťahalo a dali ste sa viackrát dokopy? Aj keď vám ten partner nedával, to čo by ste potrebovali .a nemali ste žiadne záväzky,  že prečo by ste s partnerom mali naďalej zostávať? Tieto otázky som riešila aj  ja pár rokov dozadu….

Človek niekedy nevysvetliteľne robí veci, ktoré ani nevie, prečo v živote robí. Tak som začala pátrať, že prečo sa mi dejú veci, ktoré sa mi dejú… Narazila som na pár videí ohľadom numerológie a keďže sa venujem aj účtovníctvu a každý účtovník vie, že čísla nepustia, tak som si povedala, že to skúsim, aj keď som vlastne nevedela, čo od toho čakať a čo by sa dalo iné ešte z čísel vyčítať….

 Bola som veľmi prekvapená, keď mi čísla v numerologickej mriežke krásne opísali nie len seba, moje dary a talenty, ale aj pozitívne a negatívne stránky mojej osobnosti, moju psychiku, ale aj to ako sa vidím ja a ako ma vníma moje okolie. Čo viac aj veci v oblasti zdravia, na čo si dávať pozor  pretože väčšina z nás včetne mňa riešime zdravie až keď nám niečo je…

Človek si okrem iného samozrejme myslí, že sa sám dostatočne pozná, ale verte mi, že keď vám to druhý človek ,,pomenuje,, tak vás niektoré veci aj dosť prekvapia a zase sa  na seba pozeráte úplne  inými očami. Niekedy sa dozviete veci, ktoré ste si na sebe ani neuvedomovali, či už v pozitívnom alebo negatívnom zmysle a viete potom s nimi pekne pracovať.

Tak isto som konečne presne videla, že prečo si s vtedajším  partnerom vôbec nerozumieme, v čom sme odlišní, že vlastne každý za to svoje správanie a konanie akoby ani nemôže lebo sme sa každý narodili s istými číslami v dátume narodenia, ktoré jednoducho nepustia a v základe nám vytvárajú osobnosť akou sme a tak sa aj správame a fungujeme. A  keď niekto tvrdí, že ľudia sa menia alebo zmenia, tak to teda vôbec nie je pravda. Dôležité je najprv dobre spoznať samého seba, spoznať taktiež konanie a správanie svojho partnera a hlavne pochopiť, že prečo taký je a buď to nejako tolerovať alebo sa radšej vzdialiť…

Neskôr som narazila ešte aj na karmickú numerológiu, kde sa dá krásne pozrieť, či ste karmický zaťažený a tam som samozrejme zistila, že mám veľkú 8 čkovú karmu,  ktorá sa týka mužov a už sme boli doma. Takže som mohla robiť čokoľvek vtedy ak by som sa chcela vyhnúť fungovaniu v ,, nefunkčnom vzťahu,, ale aj tak by som nič nenarobila lebo by som si to musela prežiť tak či tak a museli sa stať isté veci až po ktorých sa mohol ten vzťah pekne ukončiť.  

Niekto verí, že karma sa dá vyčistiť alebo odstrániť, ale ja mám za to, že je dobre, keď človek o sebe vie ako je na tom aj  ,,karmicky,,,  a prečo sa mu dejú veci a situácie ktoré sa mu dejú a tak sa vieme k tomu aj postaviť ináč, ako aj správne si tú karmu potom odžiť,  aby sme si ten náš  život uľahčiť, tak ako sa len dá. 

A tak ma to celé pohltilo a nadchlo, že som si povedala, že chcem takýmto smerom pomáhať aj druhým ľudom, aby spoznali nie len seba, ale aj svoje polovičky, svoje deti, ako aj fungovanie vo svojich rodinách a pritom netreba vôbec veľa, aby sme žili v harmónii a hlavne, tak ako chceme my sami len treba objaviť s akou skladbou čísel sme sem prišli žiť a čo nám ten náš dátum narodenia chce napovedať, aby nám všetko uľahčil:0)

Základný rozbor osobnosti| Ezonatur – Váš svet zdravia