ZINZINO BalanceOil + Vegan, 300 ml

79.00 

Prémiová zmes obsahujúca morské mikroriasy, s vysokým obsahom EPA, DHA, SDA + GLA, polyfenolov z olivového oleja, echiového oleja a vitamínu D3.  BalanceOil Vegan pomáha chrániť bunky pred hrdzavením (oxidáciou) a upravuje pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín v tele, čím podporuje správnu funkciu mozgu, srdca a imunitného systému.

Popis

Zinzino BalanceOil Vegan je synergická zmes oleja z morských mikrorias, oleja zo semien rastliny echium, výberového extra panenského olivového oleja a vegánskeho vitamínu D. Bezpečne upravuje a udržiava hladiny EPA + DHA a zdravý pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín v tele. Olej z morských rias z druhu Schizochytrium obsahuje omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Olej zo semien rastliny echium obsahuje omega-3 mastné kyseliny (SDA a ALA), omega-6 mastné kyseliny (GLA) a omega-9 mastné kyseliny (OA). Extra panenský olivový olej z olív oberaných pred hlavným zberom obsahuje omega-9 mastné kyseliny (OA) a veľmi veľké množstvá polyfenolov. BalanceOil podporuje prirodzenú funkciu mozgu a srdca a je dobrý aj pre imunitný systém.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Prirodzená funkcia mozgu
  • Priaznivý účinok na srdce
  • Priaznivý účinok na imunitný systém
  • Bezpečným a účinným spôsobom zvyšuje hladinu EPA a DHA v organizme
  • Pomáha pri úprave rovnováhy omega-6/omega-3 mastných kyselín na normálny pomer
  • Zvyšuje hladinu polyfenolov v organizme na ochranu lipidov v krvi pred oxidačným stresom
  • Podporuje prirodzenú funkciu očí, hladiny triglyceridov v krvi, prirodzený tlak krvi, prirodzené hladiny vápnika v krvi, zdravie kostí,
    funkciu svalov, zdravé zuby a delenie buniek

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Výživové hodnoty a obsah5 ml8 ml
Olej z rias2 115 mg3 384 mg
Omega-3 mastné kyseliny1 604 mg2 566 mg
  z toho EPA438 mg700 mg
  z toho DHA721 mg1 154 mg
Kyselina olejová1 373 mg2 197 mg
Vitamín D3 (250 % RV) 12,5 μg (400 % RV) 20 μg

Ďalšie informácie

Značka

Zinzino

ZINZINO BalanceOil + Vegan, 300 ml

79.00