Doprava ZDARMA pri nákupe nad 100€

Kontakt   |   Navigácia k nám   |   0902 891 888   |  obchod@ezonatur.sk

Guatemálskou bábikou potešíte nie len Vaše deti

Prečo mať doma guatemalskú bábiku?

Čo sa týka histórie guatemalských bábik, tak ich pôvod siaha až do čias pred príchodom Španielov do Ameriky. Ľudia vtedy ešte bežne verili na duchov a tiež aj na sily prírody. Tradičnými rituálmi sa bábika splnomocnila a dostala magickú moc, tým, že plnila priania, zbavovala strachov, chránila proti zlu.

Pre deti v Guatemale je táto bábika bežná vec a tieto deti si ju berú pred spaním a odovzdajú im všetok svoj strach. Keď si idú už ľahnúť do postieľok, tak si túto bábiku dávajú pod vankúš alebo si ju držia pri zaspávaní v ruke. Bábika sa bojí za ne. Ak sa po čase stratí, hovorí sa, že odišla preč aj so strachom. Doprajte aj Vaším deťom, aby odovzdali svoje strachy niekomu inému. Cítili sa bezpečne a vedeli pomocou nej ovládať a bojovať so svojimi strachmi. Dovoľte im spoznať tento originálny a jedinečný ručne vyrábaný talizman a vaše deti si ju zamilujú.

A čo keď sme už dospelí?

Nie len deti, ale aj dospelým guatemalská bábika vie poslúžiť napríklad ako talizman a aj ako dospelí máme v sebe veľa rôznych strachov. Často je ťažké sa ich zbaviť, či už si neveríme, alebo prežívame strachy, ktoré si nevieme logicky vysvetliť. Presne táto guatemalská magická bábika proti strachu Vám pomáha zbaviť sa všetkých strachov a dokáže Vám splniť aj Vaše tajné priania. Či už ju budete mať na nočnom stolíku a bude strážiť aj Vaše sny, alebo ju budete nosiť ako talizman pre šťastie vo vašej peňaženke. Môžete si ju zavesiť aj do auta, kde Vás bude chrániť pri vašej jazde autom.

S guatemalskou bábikou budete mať lepší pocit a aj keď nie ste už deťmi, tak každý z vás potrebuje mať niečo, čo Vás dokáže istým spôsobom povzbudiť a dať Vám silu kráčať ďalej.

Guatemálská bábika: AZO -free bavlny a papiera. Viete si vybrať menšiu variantu 5 cm, alebo máme ju aj vo veľkosti 10 cm.

https://ezonatur.sk/guatemalska-babika/