Jód so selénom a sibírskymi bylinami

9.25 

Jód je súčasťou hormónov štítnej žľazy, ktoré stimulujú fyzickú a duševnú aktivitu. Zúčastňuje sa procesov metabolizmu, rastu a hlavne regenerácie.

Popis

Inovovaná verzia populárneho produktu thyronin s organickými zlúčeninami jódu, selénu obsiahnutým v morských riasach rodu Laminaria a s extraktom morskej riasy rodu Fucus zaisťuje vysoký obsah jódu v 1 kapsule a štandardizovanú kvalitu zloženia komponentov. Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k normálnej činnosti štítnej žľazy. Selén prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a normálnej činnosti štítnej žľazy.

 

Zloženie:

Laminaria (morská chaluha) (Laminaria japonica) – jód, prášok z koreňov Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea L.), extrakt listov chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus L.) – jód 0,1%, glukóza, maltodextrín, Amoniakový karamel (E150c) , extrakt kozinca (Astragalus mambranaceus L.) – polysacharidy, palminSe 2000 (selenometionín) – selén, kapsule želatínová

 

Použitie:

Dospelým po 1 kapsuly denne počas jedla

 

Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálna neznášanlivosti komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy.

Pred použitím sa doporučuje lekárska konzultácia.

Uchovávajte mimo dosahu deti! Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Slúži ako doplnok denného odporúčaného prísunu vitamínu.

Neobsahuje lepok ani laktózu.

Doba použiteľnosti je vyznačená na obale.

Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

Výrobca: laboratórium moderného zdravia, sro, Rusko, 633004 Berdsk, Novosibírska oblasť, ul. Himzavodskaja c 11/20

Ďalšie informácie

Značka

Siberian Wellness

Jód so selénom a sibírskymi bylinami

9.25