Antiparazitná kúra

  Filtre
  Done
  • 25.00 

   ARTEMIZIN M, 90ks – kombinácia rastlinných extraktov so silným antiparazitickým účinkom. 

   Antiparazitický komplex na prevenciu vývoja a súčasnú liečbu helmintických invázií a protozoálnych infekcií, ako aj mnohých ďalších chorôb spôsobených parazitickými infekciami.

   Zloženie “Artemizin-M” zahŕňa rastlinné zložky s antihelmintickými vlastnosťami (pôsobí proti črevným parazitom, presnejšie pri liečbe helmintóz – nákaze ľudského tela červami). Komplex má kombinovaný účinok na parazity, hlavne paralyzujúci. Zložky komplexu pôsobia na zrelé aj stredné štádiá viac ako stovky druhov helmintov, parazitov a prvokokov. Komplex “Artemizin-M” je účinný pri enterobiáze, askariáze, trichinóze, opisthorchiáze, ankylostomiáze, cystóze, hymenolipedóze a giardiáze. Viac informácií si prečítate v popise.
   V čistiacich programoch musia byť použité sorbenty ako napr. Sorbiogel alebo FitosorbovitPoužívajú sa na vyplavovanie toxínov počas procesu čistenia. Parazity zomierajú a začínajú sa rozkladať, aby nedochádzalo k intoxikácii (otrava toxínmi). Sorbenty čistia organizmus!

   V balení ks: 90 tab.

   Hmotnosť balenia, g: 65

  • 18.00 

   Cholegon, 90 tab.

   Antiparazitný komplex, tvorba žlče

   “Cholegon” je komplex rastlinných extraktov široko používaných v bylinnej a tradičnej medicíne, ktoré majú choleretické, protizápalové, antispastické a antiparazitárne účinky.

   “Cholegon” vďaka svojim základným zložkám: extrakt z rebríčka, listy mäty, výťažok z koreňa valeriány, výťažku z kvetov slamihy piesočnej, extraktu z topoľa osikového, pomáha eliminovať stagnáciu v žlčových cestách pečene a pankreasu, má priamy antiparazitárny účinok na opisthorchis, podporuje vylučovanie parazitov a ich vajíčok z tela.

   V čistiacich programoch musia byť použité sorbenty ako napr. Sorbiogel alebo Sorbiotik . Používajú sa na vyplavovanie toxínov počas procesu čistenia. Parazity zomierajú a začínajú sa rozkladať, aby nedochádzalo k intoxikácii (otrava toxínmi). Sorbenty čistia organizmus!

   V balení ks: 90 tab.

   Hmotnosť balenia, g: 65

  • 27.17 

   Trojfázový komplex na rastlinnej báze pre normalizáciu funkcií tráviaceho traktu a podpory črevnej mikroflóry.   FÁZA I. Normalizácia funkcie čriev a žlčových ciest Hlavné pôsobenie tohto bylinného prípravku spočíva v príprave črevného traktu a žlčových ciest k aktívnej očiste. Základný prípravok – «FORMULA 1. Pramene Čistoty», 30 kapsúl   FÁZA…