BEWIT® PRAWTEIN® SUPER D3 PLUS K2

25.65 

Prawtein SUPER D3 a K2 obohatený o vitamín D3 a prostredníctvom fermentovaných sójových bôbov Natto o vitamín K2 je prírodným doplnkom poskytujúcim prevenciu, podporu organizmu a vitalitu. Silná kombinácia vitamínov spolu s ďalšími superpotraviny spoluvytvára neobyčajne podporujúce prírodný doplnok stravy.

Kategórie:

Popis

PRAWTEIN® SUPER D3 PLUS K2 je synergickým spolupôsobením vitamínu D3 A K2
Vitamín D nemusí byť len výsadou slnečných lúčov.  Možno ho doplniť aj inou, veľmi príjemnou, formou pripomínajúcu čokoládu. Prawtein obohatený o vitamín D3 je tak skvelou alternatívou, ako si zaistiť jeho dostatočný príjem. Cennú prísadou sú aj fermentované sójové bôby Natto, tradičný pokrm Japoncov.

 

SILA PRE VÁŠ ŽIVOT
Spolu so znamenitou žeruchou peruánskou, mačacím pazúrom, kadidlom a ďalšími surovinami je prawtein SUPER D3 + K2 skvelým, úplne prírodným doplnkom. Fermentované sójové bôby Natto všeobecne obsahujú až 100 krát viac vitamínu K2 ako ostatné fermentované výrobky.

 

KAKAOVÉ BOBY – nenahraditeľný ZÁKLAD VŠETKÝCH PRAWTEINOV
Základnou zložkou prawteinov sú 100% prírodné BIO RAW fermentované nepražené kakaové bôby. Po samotnom sušení na slnku sa tieto kakaové bôby zbavujú šupiek a drvia sa na Nibs. Tie sa následne aj s ostatnými surovinami melú na jednotnú hmotu – výsledný prawtein, a to doteraz tým najšetrnejším spôsobom.

Samotné nepražené kakaové bôby sú významným zdrojom nielen širokého spektra vitamínov, minerálov a cenných fytonutrientov, ale tiež akostného kakaového masla, rastlinných proteínov a účinných antioxidantov. Mimo to sú takto kvalitné kakaové bôby najlepším prírodným zdrojom veľkého množstva ľahko stráviteľného horčíka a potrebné organickej síry.

 

VÝŤAŽKY Z MORSKÝCH RIAS Aj púčikov RASTLÍN
BIO RAW OMEGA COMPLEX obohacuje zloženie prawteinu o hodnotné, ľahko vstrebateľné výťažky z BIO certifikovaných morských rias. Tie pochádzajú zo západného pobrežia Írska, teda z najčistejších vôd severného Atlantiku. Výťažky z pukov, ktoré sú súčasťou BIO RAW GEMMA Complex, doplňujú zloženie výrobku o látky podieľajúce sa na ochrane a výstavbe nových rastlinných sústav.

Spolu s certifikovanými CTEO® ​​esenciálnym oleji, sušenými bylinkami, výnimočnými superpotravinami a prírodnými sladidlami predstavujú naše prawteiny úplne jedinečný produkt v tej najvyššej možnej kvalite.

 

11 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ PRAWTEIN SUPER D3 PLUS K2
Zloženie doplnené o vitamín D3 a bôby natto.
100% nadchne všetkých vegetariánov a vegánov.
Je výhradne z prírodných surovín tej najvyššej kvality.
Nenájdete v ňom žiadne syntetické farbivá, plnidlá, stabilizátory, …
Väčšina surovín je v BIO RAW certifikovanej kvalite a mnohé tiež pochádza z divokej prírody.
Bylinky a púčiky sú ručne zbierané na úpätí Beskýd a sušené na slnku.
Obsahuje esenciálne oleje v terapeutickej kvalite CTEO®.
Teplota procesov neprekračuje 42 ° C, čo je doposiaľ najšetrnejší spôsob spracovania.
Vyrába sa malosériové v našom výrobnom závode v Ostrave.
Pestovanie, výroba, testovanie i kontrola zahŕňa vysoký podiel ručnej práce.
Každý prawtein je vyrábaný s láskou a láskavou starostlivosťou všetkých zúčastnených.

PRAWTEIN JE STÁLE ŽIVÝ
Šetrné zaobchádzanie, 100% prírodné suroviny a nízke teploty spracovania. To je kombinácia, pri ktorej si prawtein zachováva maximálne množstvo vitálnych enzýmov = je stále živý.

Dôkazom tejto živosti môžu byť aj mierne enzymatické zmeny textúry a vône. A to napriek tomu, že zloženie prawteinov je úplne nemenné … Aj vo voľnej prírode sú tieto zmeny úplne prirodzené a žiadané.

Každý prawtein je úplne bezpečný. Pomáhajú mu v tom prirodzene obsiahnuté antioxidanty, vysoký podiel kvalitných tukov a esenciálne látky s konzervačné aktivitou.

 

ÚPLNE UNIKÁTNAVÝROBA PRAWTEINOV
Výrobky BEWIT® PRAWTEIN® spĺňajú všetky RAW zásady – s tou najšetrnejšou technológiou súčasnosti regulujeme teplotu výrobného procesu tak, aby nepresiahla 42 ° C. Tým zabraňujeme stratám cenných, tepelne labilných látok a prirodzene obsiahnutých enzýmov = zbytočne neznehodnocujú výsledný produkt.

Samotné zloženie prawteinov sme navrhli tak, aby nebolo potrebné ani štipky stabilizátorov, farbív, plnidiel a iných syntetických látok. Pri vývoji a výrobe sme vychádzali ako z najmodernejších poznatkov vedy, aktuálnych vedeckých štúdií a postupov, ako aj zo skúseností našich predkov. Tiež sme dodržali zásady spagyrií – dokonalých postupov spracovanie rastlín, ktoré sú bežne neuskutočniteľné.

Neodmysliteľnou súčasťou sú tiež úplne jedinečné prvky LIGHT ESSENCE a GOLD ESSENCE, pri ktorých výrobe používame 24k zlato. Presné postupy výroby sú však výrobným tajomstvom spoločnosti BEWIT®.

DÁVKOVANIE
3 × denne 1-3 espresso lyžičky (1 espresso lyžička 2 g). Hrdlo fľaše bolo zvolené tak, aby ním väčšie ako espresso lyžička neprešla.

 

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

PRAWTEIN SUPER D3 PLUS K2 OBSAHUJE:
BIO RAW Theobroma Cacao / Kakaové bôby
BIO RAW OMEGA COMPLEX (Fucus serratus / Chaluha pílovitá, Fucus Vesiculosus / Chaluha bublinatá, Ascophyllum nodosum / Chaluha, Pelvetia canaliculata / Chaluha, Laminaria Japonica / Morská chaluha Kombu, Himanthalia Elong / Morská chaluha, Ulva spiralis / Atlantik Spirulina, saccharine latissimy / chaluhy cukrová, ALARIO esculenta / chaluhy jedlá, Carrageenan / Karagénan, Palmaria palmu / Chaluha, BIO Helianthus annuus Seed Oil / Slnečnicový olej)
BIO Jaggery / Suché trstinová šťava
BIO RAW Ceratonia siliqua / Rohovník obyčajný (Karob)
RAW Boswellia serrata gúm resin / Kadidlovník pílovitý živicu
BIO RAW Helianthus annuus Seed / Slnečnicové semienko
BIO RAW Lepidium Meyenii / Žerucha peruánska (Maca)
BIO RAW Urtica Dioica / Žihľava dvojdomá
Uncaria tomentosa / Řemdihák plstnatý (Vilkakora, Mačací pazúr)
RAW Withania somnifera / Withania uspávajúca (Ašvaganda)
RAW Gynostemma Pentaphyllum / dierkovitosť päťlistá
BIO RAW Natto / Surovina vyrábaná fermentáciou sójových bôbov
BIO Sambucus Nigra Fruit / Bez čierny plod
RAW Schizandra Chinensis / Klanopraška čínska
BIO RAW GEMMA COMPLEX (Castanea Sativa Mill. Bud Extract / Extrakt z pupenca gaštana siateho, Fagus sylvatica Bud Extract / Extrakt z pupenca buka lesného, ​​Prunus avium Bud Extract / Extrakt z pupenca čerešne obyčajnej, Prunus Cerasus L. Bud Extract / Extrakt z pupenca višne všeobecné, Jugians Regia L. Bud Extract / Extrakt z pupenca orecha vlašského, Malus Domestica Bud Extract / Extrakt z pupenca jablone domácej, Tilia cordata Bud Extract / Extrakt z pupenca lipy srdcovitej, BIO Helianthus annuus Seed Oil / Slnečnicový olej, BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil / Levanduľa esenciálny olej)
BIO RAW Syzygium aromaticum / Klinčeky
RAW Cannabis Sativa Seed / Mladé konope
RAW Nigella Sativa Essential Oil / Čierny rasca esenciálny olej
Boswellia serrata Essential Oil / Kadidlovník pílovitý esenciálny olej
BIO RAW Citrus Sinensis Peel Essential Oil / Červený pomaranč esenciálny olej
Grifola frondosa / trsovnica lupeňovitá (Sírovec, Maitake)
Auricularia auricula-Juda / Boltcovitka Bazová (Judášovo ucho)
Vitamín D3 (cholekalciferol)
BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil (BIO GOLD ESSENCE)
BIO Lavandula Angustifolia Essential Oil (BIO LIGHT ESSENCE)

alergény:

Soybeans / Sójové bôby

BEWIT® PRAWTEIN® SUPER D3 PLUS K2

25.65