AstaMegin, 30 kapsúl. Cytoprotektor novej generácie

26.00 

“AstaMegin” je špecializovaný biologicky aktívny lipofilný komplex určený na ochranu a obnovu bunkových štruktúr, na zvýšenie regeneračného potenciálu buniek. Komplex zahŕňa aktívne zložky, ktoré majú afinitu k bunkovým membránam a ich štrukturálnym zložkám rôznych tkanív. Komplex zabezpečuje stabilitu bunkových membrán a zvyšuje odolnosť bunky voči škodlivým faktorom (oxidačný stres, infekcie vrátane vírusových, zápalových, agresívnych environmentálnych faktorov, dlhodobé užívanie liekov atď.), Ktoré vedú k bunkovej apoptóze alebo nekróze tkaniva. Komplex obsahuje vysoko aktívne zlúčeniny v racionálnych dávkach, ktoré poskytujú potrebné spektrum účinku, účinnosti a bezpečnosti produktu.

Pri každodennom používaní “AstaMegin” zaisťuje odolnosť tela voči rôznym rizikovým faktorom, ktoré poškodzujú bunkové štruktúry.

Vďaka kombinácii troch silných zložiek: Omega 3 PREMIUM 360 mg EPA / 240 mg DHA, polyrenolov a astaxantínu má “AstaMegin” synergický účinok, ktorý zvyšuje účinok zložiek z ich kombinovaného použitia.

 

Kategórie:

Popis

PUFA (Omega-3) sú kyseliny eikosapentaenoické a dokosahexaenoové. Jednou z hlavných funkcií PUFA je podieľať sa na syntéze špeciálnych látok tela – prostaglandínov. Prostaglandíny sa často nazývajú tkanivové hormóny, pretože aj vo veľmi malých množstvách sú schopné mať výrazný biologický účinok, ktorý reguluje dôležité životne dôležité procesy tela. Pri dostatočnom príjme PUFA sa syntetizujú tieto skupiny prostaglandínov, ktoré znižujú viskozitu krvi, zmierňujú bolesť, znižujú zápalové reakcie, znižujú vaskulárny tón, pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu, krvný tlak, tj umožňujú telu byť v zdravom stave. PUFA pomáhajú zlepšovať štruktúru pokožky a vlasov, majú pozitívny vplyv na alergické stavy, psoriázu, ekzém. PUFA sú nevyhnutné pre normálny vývoj mozgu, CNS a videnia. Pravidelné užívanie OMEGA-3 PUFA pomáha zlepšovať stráviteľnosť a zvyšovať aktivitu vitamínov A a E.

Astaxantín. Vďaka svojej špeciálnej chemickej štruktúre je astaxantín jedným z karotenoidov – xantofylov, ktoré sú antioxidantmi jedinečnej sily. Okrem toho astaxantín nielen neutralizuje voľné radikály, ale tiež interaguje s inými antioxidantmi, ako sú vitamíny C a E, čím zvyšuje ich účinnosť. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre astaxantín chráni bunkové membrány všetkých orgánov. Molekuly astaxantínu majú jedinečnú schopnosť byť vo vnútri aj mimo bilipidovej membrány. To poskytuje dodatočnú komplexnú ochranu buniek.

Astaxantín:

 • 550-krát silnejší ako vitamín E (a-tokoferol);
 • 40-krát silnejší ako beta-karotén
 • 17-krát silnejší ako extrakt z hroznových jadier
 • zabraňuje expresii génov NF (zabraňuje zápalovým procesom) – účinné protizápalové činidlo
 • inhibuje degradáciu DNA (8-OHdG)
 • vynikajúco chráni lipidové peroxidázy
 • zvyšuje imunitnú odpoveď

Polyrenoly. 

Polyrenoly sú rastlinným analógom transportného lipida – dolicholu. Dolicholy sa nachádzajú vo vnútri fosfolipidovej dvojvrstvy bunkovej membrány a určujú jej tekutosť, stabilitu a priepustnosť. Polyfenoly aktívne ovplyvňujú výmenu fosfolipidov (dolicholfosfátový cyklus) v membránach, čo spúšťa kaskádu obnovy buniek a regeneračných reakcií v poškodených tkanivách. Užitočné látky sa začínajú absorbovať aktívnejšie, zvyšuje sa eliminácia toxínov na bunkovej úrovni. Dolicholy sú tiež nevyhnutné pri syntéze takých glykoproteínov, ako sú membránové glykokonjugáty, receptory, hormóny, imunoglobulíny atď. Cyklus dolicholfosfátu (DFC) je nevyhnutným metabolickým spojením v procesoch regenerácie buniek, diferenciácie a proliferácie.

 

V prípade mnohých ochorení, ktoré sa vyskytujú pri poškodení bunkových membrán, sa zvyšuje vysadenie dolicholu z tela a vytvára sa jeho nedostatok. Polyfenoly nahrádzajúce chýbajúci dolichol, pomáhajú udržiavať imunitný stav bunky, poskytujú opravu, stabilitu membrán, ako aj syntézu proteínových molekúl.

Výhody komplexu:

 

 • “AstaMegin” nemá na trhu žiadne analógy
 • Vysoké dávky v 1 kapsule výrazne urýchľujú proces hojenia
 • Výsledok na bunkovej úrovni
 • Viaczložnosť prvkov jedinečných v sile určuje vysokú účinnosť lieku
 • Správna kombinácia a optimálne pomery zložiek kompozície poskytujú komplexný účinok a synergiu

 

Indikácie na použitie:

 – zlepšiť prirodzený imunitný stav obrany tela pred sezónnymi vírusovými infekciami;

– v komplexnej liečbe toxických a vírusových lézií;

– ako prostriedok na prevenciu cytokínovej búrky pri vírusových ochoreniach (najmä pri OCHORENÍ COVID-19);

– chrániť a obnovovať bunkové membrány v dôsledku vystavenia voľným radikálom;

– zotaviť sa zo závažných bakteriálnych a vírusových infekcií;

– ako základný priebeh liečby zvýšeného fyzického, emocionálneho stresu.

– optimalizovať prácu všetkých telesných systémov.

AstaMegin, 30 kapsúl. Cytoprotektor novej generácie

26.00