Novomin-N

Out of Stock

18.80 

Zloženie legendárneho antioxidačného komplexu je vylepšené vďaka prírodným zložkám – vitamínmi A, E a C v prírodnej forme.

Dvojitá podpora imunity

Popis

Komplexný účinok vitamínu A a prírodného beta-karoténu poskytuje maximálny imunostimulačný a adaptogénny účinok. Beta-karotén sa v organizme premieňa na vitamín A. Jeho molekuly neutralizujú voľné radikály a aktívnej formy kyslíka. Vitamín A funguje ako silný antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány. Podporuje normalizáciu funkcií imunitného systému, zvyšuje miestne a celkovú odolnosť organizmu.
Chytré zloženie dopĺňa nedostatok vitamínu A, ktorý môže viesť k poškodeniu zraku, problémom s pokožkou a rýchlejšiemu starnutiu.

 

Ochrana bunkových membrán

Prírodný vitamín E (tokoferol acetát) je jedným z najsilnejších antioxidantov, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Silný antioxidant

Prírodný vitamín C z výťažku zo šípky a aceroly komplexne chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov, zvyšuje odolnosť organizmu voči chorobám. Nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému, pomáha pri únave a vyčerpaniu, dôležitý pre tvorbu kolagénu, vstrebávanie železa.

 

Spôsob použitia:

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne počas jedla. Doba užívania – 1 mesiac. V prípade potreby možno kúru zopakovať.

 

Zloženie: 
Fruktóza, kyselina askorbová, acetát vitamínu E, extrakty z aceroly a ruže šípovej (zdroj prírodného vitamínu C), acetát vitamínu A, prírodný beta-karotén CaroCare, prírodný vitamín E.
Môže obsahovať stopy obilnín (lepok), sóje, horčica, sezamu, zeleru, mlieka, kôrovcov, mäkkýšov a produktov získaných pri ich spracovaní. Výrobok neobsahuje bravčovú želatínu.

 

ZLOŽENIE HMOTNOSŤ% Z pus *

  • Vitamín A (retinyl acetát) 1,6 mg 178 **
  • Vitamín E (dl-alfa-tokoferol acetát, d-alfa-tokoferol) 40 mg (27,6 mg TE) 184 **
  • Vitamín C (kyselina askorbová) 182,2 mg 202 **
  • Beta karotén 2,1 mg 42
  • * Pus – primeraná úroveň spotreby podľa JHEP.

Novomin-N

18.80 

Nie je na sklade