Siberian Wellness. Hlboko čistiaca pleťová maska

7.08 

Hlboké čistenie a detoxikačný efekt pre všetky typy pokožky. Receptúra s tepelným účinkom odstraňuje nečistoty a pomáha zužovať póry.

Popis produktu

Popis
Nový prístup k očisteniu: formula s termo efektom odstraňuje nečistoty a prispieva k zúženie pórov, kaolínová a morská hlina prispievajú k regulácii mazových žliaz, rastlinné výťažky v komplexe ENDESSENCE pomáhajú chrániť mladistvosť a krásu pokožky.

Objem 50 ml / 1.76 fl oz

Spôsob použitia
Aplikujte na očistenú pokožku, vyhnite sa oblasti okolo očí, nechajte 5-7 minút pôsobiť. Opláchnite väčším množstvom vlažnej vody. Aplikujte raz týždenne alebo podľa potreby. Pre dosiahnutie tepelného efektu, pred použitím masky jemne zvlhčite pokožku vatovým tampónom. Pre akýkoľvek typ pleti.

Zloženie
Aktívne zloženie: kaolínové hlina, morská hlina, gáfor, éterické oleje z mäty, tuje, výťažky z baza, zimolezu, gaštanu, hlohu, komplex rastlinných extraktov ENDESSENCE (výťažky z Rhododendron adamsii, eleuterokoku, Rhodiola štvorčlennej, parchy liečivej, šišiaka bajkalského).

Zloženie (INCI): glycerín, kaolín, hydratovaný oxid kremičitý, estery fytosterolov zo semiačkového oleja Abyssinica, illit, gáfor, benzylalkohol, aqua (voda), hektorit, glycín soja (sójový) olej, parfum (všetko prírodné), betaín, glyceryl laurát , listový olej z mäty piepornej, listový olej z thujy occidentalis (tuje), extrakt z scutellaria baicalensis, ENDESSENCE – esencie endemických sibírskych rastlín (extrakt z rododendron adamsii, extrakt z koreňa eleutherococcus senticosus (eleuthero), extrakt z koreňa rhapontical marthamo) výťažok z rhodiola quadrifida, výťažok zo scutellaria baicalensis), benzoan sodný, sorbát draselný, kvetový olej z levandule lavandula angustifolia, výťažok z hlohu, crataegus rhipidophylla (z hlohu), výťažok z kvetov lonicera caprifolium (medovka), aesculus hippocastigra, výťažok z kostihoja (bazový) extrakt z kvetu.

Ďalšie informácie

Značka

Siberian Wellness

Siberian Wellness. Hlboko čistiaca pleťová maska

7.08