Siberian Pure Herbs Collection UYAN NOMO Telový balzam s chondroitinom a organickou sírou

Out of Stock

5.90 

Telový balzam s chondroitínom a organickou sírou.

Popis

Popis
Obsahuje hodnotnú zmes éterických silíc, výťažkov bylín a prírodných regeneračných látok. Organická síra spolu s chondroitínom urýchľujú procesy látkovej výmeny v pokožke, rastlinné výťažky a oleje upokojujú a poskytujú pocit pohodlia.

Objem 100 ml / 3.52 fl oz

Spôsob použitia
Naneste male množstvo krému na problémové oblasti a jemne vmasírujte. Najlepšie výsledky získate po 2 týždňoch používania.
Iba na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti. V prípade, že sa u vás už skôr prejavila alergia na kozmetiku, obráťte sa pred použitím na svojho lekára.

Zloženie
Аktivní zloženie: jedľová smola, chondroitín, organická síra, výťažky kostihoja a nátržnice, papaín, komplex éterických silíc (eukalyptu, jedľa, rozmarínu, kadidla – Ladan, klinčekov).

Zloženie (INCI): aqua (voda), etoxydiglykol, triglycerid kaprylovej/kaprylovej, terpentín abies sibirica (sibírska jedľa), karbomér, glyceryl kaprylát, mentol, gáfor, papaín, chondroitín sulfát sodný, eukalyptový globulus (eukalyptový) olej , olej z abies sibirica (jedľa sibírska), listový olej z rosmarinus officinalis (rozmarín), olej z boswellia serrata, extrakt z koreňa symphytum officinale (kostihoj), extrakt z koreňa comarum palustre (purpurové močiare), kyselina kaprylhydroxámová, glycerín, hydroxid sodný, eugenia caryophyllus (klinček) ) listový olej.

Ďalšie informácie

Značka

Siberian Wellness

Siberian Pure Herbs Collection UYAN NOMO Telový balzam s chondroitinom a organickou sírou

5.90 

Nie je na sklade