Experalta Platinum. THE BODY LAB Cellulite Spot Topical Concentrate X50 Silhouette

17.05 

Inovácia: Anticelulitídový komplex BrownSlim podporuje proces spaľovania tukov a zvyšuje tým účinnosť tréningov.

Popis

Popis
Inovácia: Anticelulitídový komplex BrownSlim podporuje proces spaľovania tukov a zvyšuje tým účinnosť tréningov.

Komplex BrownSlim je založený na výťažkoch z riasy Undaria pinnatifida (alebo ak wakame) a garcínii kambodžskej. Komplex extraktov arniky, baza, gaštanu a listnatec vo vysokej koncentrácii má výrazný Lymfatický-drenážny účinok: zlepšuje mikrocirkuláciu v pokožke, zabraňuje hromadeniu krvi a pomáha odstraňovať prebytočnú tekutinu z tela. Má tonizujúci a spevňujúci účinok. Molekula X50 tlmí syntézu lipidov, čo sa odráža vo zmenšenie objemov a vyhladenie “pomarančovej kôry” na povrchu pokožky. Výsledok: pevnejšie postava, hladká a hebká pokožka.

Objem 150 ml / 5.28 fl oz

Spôsob použitia
Naneste na problematické oblasti tela ľahkými masážnymi pohybmi. Odporúča sa používať dvakrát za deň (nie viac ako 8 gramov) kúrou nie menej 20 dní po sebe, potom pokračovať v použití raz denne pre podporu efektu. Má silný zahrievací účinok.

Zloženie
Аktivne zloženie: kofeín, vitamín PP, alantoín, éterické silice z pomarančovej kôry, maty, tuje, anízu, bergamotu, extrakty z wakame, brečtanu, garcínii kambodžskej, pagaštanu konského, z kvetu arniky a baza, tokoferol (vitamín E).

Zloženie (INCI): aqua (voda), glycerín, močovina, dimetylizosorbid, benzylalkohol, karbomér, kofeín, niacinamid, alantoín, vanillylbutyléter, olej z kôry citrusových plodov aurantium dulcis (pomaranč), extrakt zo živice (brečtan), lecitín, glyceryl laurát, listový olej menthy piperita (mäta pieporná), extrakt z ovocia garcinia cambogia, extrakt zo semien aesculus hippocastanum (pagaštan konský), hydroxid sodný, benzoát sodný, sorbát draselný, olej z glycín soja, extrakt z koreňa ruscus aculeatus (butchererroom), citrusová reticulata (mandarínka) ) šupkový olej, kopolymér kyseliny mliečnej/kyseliny glykolovej, listový olej thuja occidentalis (thuja), extrakt z kvetu arniky montana, extrakt z kvetov sambucus nigra (baza), polyvinylalkohol, extrakt zo semien coccoloba uvifera, olej zo semien pimpinella anisum (aníz), citrusová bergamia (bergamotový) olej, tokoferol, xantánová guma, extrakt z undaria pinnatifida, dextrán, beta-sitosterol, acetylcyklohexapeptid-34, skvalén, diacetát glutamátu sodného.

Ďalšie informácie

Značka

Siberian Wellness

Experalta Platinum. THE BODY LAB Cellulite Spot Topical Concentrate X50 Silhouette

17.05